ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هزینه تایپ از روی فایل صوتی

در مواردی مانند پیاده سازی متن کلاسهای درس و سخنرانی ها خدمات تایپ از روی فایل صوتی ضرورت پیدا می‌کند.

به طور متوسط هزینه هر یک ساعت تایپ از روی فایل صوتی، مبلغ 50000 تومان است. امّا عوامل متعدد دیگری نیز بر این هزینه تأثیرگذار هستند و می‌توانند باعث افزایش یا کاهش این تعرفه شوند:

حجم فایل صوتی:

هر چه حجم فایل یا فایلهای صوتی شما بیشتر باشد، سفارش شما شامل تخفیف حجمی بیشتری خواهد شد. این تخفیف حجمی می‌تواند به حدود 20 درصد از مبلغ سفارش نیز برسد.

موضوع فایل صوتی:

تایپ کردن فایلهای صوتی که موضوع تخصصی دارند نسبت به فایلهای صوتی با موضوع عمومی وقت و انرژی بیشتری را از یک تاپیست خواهد گرفت و در مواردی برای بدست آوردن نتیجه مطلوب حتی ملزم خواهیم بود که تایپ فایل صوتی را به شخصی که در آن موضوع تخصص دارد ارجاع دهیم. به خاطر همین دلایل، تخصصی بودن موضوع سفارش موجب افزایش قیمت تایپ فایل صوتی خواهد شد.

 حجم مطالب یا سرعت صحبت کردن افراد

با توجه به اینکه سرعت صحبت کردن افراد ممکن است متفاوت باشد، تعیین حجم سفارش فایل صوتی صرفاً بر اساس مدت زمان آن، دقیق به نظر نمی رسد، چرا که ممکن است حجم مطالب در یک مدت زمان مشخص در چندین فایل صوتی بسیار متفاوت باشد. به این منظور، سرعت صحبت کردن افراد یا میزان حجم مطالب موجود در یک فایل صوتی نیز از جمله عوامل مؤثر در تعیین قیمت سفارش تایپ محسوب می‌شود.

کیفیت فایل صوتی

سفارشهایی که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، وقت بیشتری از تایپیست خواهند گرفت و بالطبع با هزینه بیشتری انجام خواهند شد. بنابراین توصیه می‌کنیم چنانچه می‌خواهید صحبت‌های کسی را به قصد تایپ کردن ضبط کنید، حتماً از وسیله مناسبی برای ضبط صدا استفاده کرده و وسیله ضبط صوت خود را در فاصله نزدیکی نسبت به سخنران قرار دهید.

دریافت هزینه دقیق سفارش تایپ فایل صوتی

پس از دریافت سفارش، اپراتور قیمت گذاری سفارشات با توجه به همه عوامل مؤثر، سفارش شما را قیمت گذاری خواهد کرد.
بنابراین بهترین راه برای قیمت گذاری دقیق سفارش تایپ، ارسال آن به اپراتور قیمت گذاری است.
از آنجا که سفارشات تایپ از روی فایل صوتی حجم نسبتاً بالایی دارند، می توانید سفارشات خود را از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره تماس مندرج در صفحه تماس با ما ارسال بفرمایید.

*** ثبت نام و ارسال سفارش تایپ فایل صوتی ***

مطالب مرتبط:
خدمات تایپ از روی فایل صوتی
هزینه تایپ

Link: https://tarjome.ir/page/هزینه-تایپ-فایل-صوتی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :