ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هزینه تایپ از روی دست نویس

هزینه تایپ از روی دست نویس به موارد متعددی نظیر خوانا بودن یا ناخوانا بودن دست خط، کیفیت سند، موضوع و حجم متن بستگی دارد. بنابراین بهترین روش تعیین قیمت خدمات تایپ از روی دست نویس، ایجاد سفارش در سامانه ترجمه‌آی‌آر است. اپراتورهای ترجمه آی آر در اسرع وقت با در نظر گرفتن فاکتورهای مؤثر بر قیمت تایپ از روی دست نویس، سفارش شما را قیمت گذاری و مراتب را از طریق پیام کوتاه به اطلاع شما خواهند رساند.

در شرایطی که دست خط خوانا باشد، سند دارای کیفیت مطلوب و موضوع متن عمومی بوده و دارای حجم کمی باشد:
تعرفه تایپ از روی دست نویس:
هر کلمه 600 تومان

مبلغ مذکور از ضرب عدد 1.5 در هزینه تایپ از پی دی اف یا تصویر متن تایپ شده بدست آمده است. بنابراین در تعیین قیمت هر یک از خدمات دیگر تایپ، نظیر تایپ فرمول، جدول و ... نیز تعرفه با ضریب 1.5 نسبت به تایپ عادی محاسبه خواهد شد.

عوامل مؤثر بر هزینه تایپ از روی دست نویس

از عوامل مختلفی که بطور کلی بر سفارشات تایپ تأثیرگذار است، عواملی هستند که در نوع سفارشات تایپ از روی دست نویس بسیار پر رنگ تر هستند:

خوانا بودن دست خط

تایپ از روی یک متن ناخوانا وقت بیشتری از تایپیست می‌گیرد و بالطبع هزینه بیشتری را نیز در پی دارد. با توجه به اینکه خوانا بودن یا نبودن یک متن، یک ویژگی کیفی است و میتواند درجات مختلفی داشته باشد، تعرفه سفارشات تایپ از روی دست نویس بدون بررسی فایل سفارش نمی‌تواند بصورت دقیق و قطعی بیان شود و حتما باید پس از رویت اپراتور و بررسی سند اعلام گردد.

کیفیت سند

در موارد بسیاری، سندی که در سفارشات تایپ از روی دست نویس بارگذاری می‌شود دارای کیفیت مطلوبی نیست و مربوط به اسناد و کتب قدیمی می‌شود. هر چه کیفیت سند بدتر باشد، هزینه تایپ نیز به تناسب افزایش پیدا می‌کند.

حجم سند

حجم سند با کاهش هزینه تایپ ارتباط مستقیم دارد. این کاهش قیمت در اسناد با حجم کلان حتی تا 20 درصد از کل مبلغ سفارش نیز امکان پذیر خواهد بود.

*** سفارش تایپ از روی دست نویس ***

مطالب مرتبط:
خدمات تایپ از روی دست نویس
هزینه تایپ

Link: https://tarjome.ir/page/هزینه-تایپ-دست-نویس.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :