ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

هزینه اعزام تایپیست به محل

در موارد مختلفی ممکن است به اعزام تایپیست به محل کار یا منزل شما نیاز باشد:
تایپ اسنادی که امکان خروج آنها از محل کار شما وجود ندارد؛
جمع‌آوری و تایپ داده‌ها از افرادی که در محل شما حضور دارند؛
نیاز به تایپیست در غرفه‌های نمایشگاهی و ...

هزینه حضور تایپیست در محل کار شما به صورت روزانه 150 هزار تومان محاسبه می‌شود.

منظور از یک روز کاری، 9 ساعت است که 1 ساعت آن مربوط به زمان استراحت تایپیست است. اگر شما کمتر از یک روز کاری به حضور تایپیست در محل خود نیاز داشته باشید، همان یک روز کامل برایتان محاسبه خواهد شد.
البته تعرفه فوق می‌تواند شامل تخفیف حجمی نیز بگردد. مثلاً اگر نیاز به حضور تایپیست در مؤسسه شما به صورت دوره‌ای یا برای یک مدت زمان طولانی باشد، قطعا در تعرفه مذکور تغییراتی اعمال خواهد شد.

اعزام تایپیست سریع‌کار

به منظور اینکه بتوانید از حضور تایپیست در محل خود نهایت بهره را ببرید، ترجمه‌آی‌آر از میان تایپیست‌های خود نفراتی را که از سرعت بالایی در تایپ برخوردار هستند اعزام خواهد کرد.

هزینه اعزام تایپیست برای تایپ در لحظه

ممکن است در نظر داشته باشید که تایپیست به صورت لحظه‌ای سخنان یک سخنرانی یا نشست را تایپ کند تا بتوانید به سرعت آنها را منتشر کنید. ترجمه آی آر به این منظور می‌تواند تایپیست‌های تندکار خود را به محل شما اعزام کند. اما به این موضوع دقت داشته باشید که سرعت سریع تایپیست‌های تندکار نیز ممکن است از سرعت صحبت کردن‌های افراد کمتر باشد. بنابراین این گزینه در مواقعی کاربرد دارد که بخواهید تایپیست شالوده و چکیده‌ای از صحبت‌ها را تایپ کند. ممکن است در سمینارها و نشست‌هایی که محتوای آنها به صورت لحظه‌ای در بستر اینترنت منتشر می‌شود به این خدمات نیاز شود.
تعرفه خدمات اعزام تایپیست به محل برای تایپ در لحظه با اعمال ضرایبی متناسب با موضوع نشست و مدت زمان تایپ در لحظه اعمال خواهد شد و پس از دریافت اطلاعات کافی در زمینه سفارش شما توسط اپراتور تعیین خواهد شد.

البته برای اینکه از هزینه اعزام تایپیست برای تایپ در لحظه کم کنید، چنانچه عجله ای برای دریافت فایل تایپ شده سخنرانی یا نشست خود ندارید، بهتر است از خدمات تایپ فایل صوتی استفاده کنید. یعنی محتوای جلسه، نشست یا سخنرانی خود را ضبط کرده، برای ما ارسال کنید تا به سرعت فایل تایپ شده آن را دریافت کنید. تعرفه تایپ فایل صوتی

*** تماس جهت اعزام تایپیست به محل ***

مطالب مرتبط:
اعزام تایپیست به محل
تایپ در لحظه
هزینه تایپ

Link: https://tarjome.ir/page/هزینه-اعزام-تایپیست-به-محل.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :