ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات:
ما به عنوان گروه اجرا کننده خدمات در زمینه های ترجمه آنلاین، تایپ و تحقیق، در برابر کاربر گرامی، متعهدیم که:
1. مطابق با هزینه،کیفیت و زمان تعیین شده برای تحویل سفارش عمل کنیم.
2. سفارش پذیرفته شده را در زمان مقرر تحویل دهیم.
3. درصورت بروز هر مشکلی در تحویل سفارش، ما موظفیم به اطلاع کاربر برسانیم.
4. درصورت بروز بلایای طبیعی، مشکلات مربوط به هاستینگ، قطعی اینترنت و از این قبیل اتفاقات، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال به موقع انجام ندادن وظایف و تعهدات خود نداریم.
5. پس از بستن قرارداد بین ترجمه آی آر و کاربر محترم، ما مسئولیتی در برابر اعلام تغییرات جدید از جانب شما نخواهیم داشت و با توافق طرفین، تغییرات صورت می پذیرد.
6. ترجمه آی آر محتوای سفارشات را بررسی نمی نماید و تمامی مسئولیت آن برعهده شما می باشد.
7. مدیران ترجمه آی آر و کلیه همکاران و اپراتورهای سایت، متعهد و موظف به امانت داری می باشند.
8. کلیه حقوق ماد و معنوی سفارشات متعلق به کاربر می باشد و ترجمه آی آر حق استفاده از آنها را ندارد.
9. تمامی سفارشات دارای ضمانت 72 ساعته می باشند و چنانچه کاربر محترم  نسبت به کیفیت و کمیت آن اعتراضی داشته باشد، ما موظف به بررسی و رفع اشکالات بدون دریافت هیچ هزینه ای می باشیم. رفع هرگونه ایراد از سفارش، پس از زمان ذکر شده مشمول هزینه خواهد شد.
10. در صورتیکه تحویل سفارش بیش از 48 ساعت به تعویق بیفتد، ترجمه آی آر موظف به پرداخت جریمه به میزان 25 درصد مبلغ کل قرارداد می باشد.

تعهدات کاربر:
1. واریز پیش پرداخت توسط کاربر، به معنای پذیرش موارد درج شده در فاکتور سفارش است و کاربر محترم موظف به پرداخت مبلغ باقیمانده در زمان تعیین شده می باشد.
2. ارتباط میان کاربر و مترجم، محقق و تایپیست، از طریق سایت صورت می پذیرد. بنابراین برای رعایت حقوق گروه ما، کاربر حق ندارد اطلاعات تماس را در اختیار همکاران ما بگذارد. درصورت مشاهده اینگونه موارد، حساب کاربری شما، بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و قرارداد لغو می شود.

شرایط لغو قرارداد:
1.درصورت اعلام ترجمه آی آر، از طریق پست الکترونیکی، تلفن و یا پیامک، قرارداد لغو خواهد شد. درصورت لغو قرارداد از جانب ما، کلیه مبلغ به کاربر بازگردانده می شود.
2.درصورت صلاحدید کاربر، امکان لغو قرارداد وجود دارد. مراتب باید از طریق سیستم پیامدهی سایت، تماس تلفنی ویا پشتیبانی سایت، در روزها و ساعات اداری، به اطلاع ما برسد. درصورت لغو قرارداد از جانب کاربر، هزینه سفارشات انجام شده تا لحظه لغو سفارش به همراه 10 درصد خسارت، از کاربر دریافت می شود و باقیمانده مبلغ به همراه سفارشات انجام شده به وی بازگردانده می شود.

Link: https://tarjome.ir/page/قوانین-و-مقررات-86.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :