ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

قرارداد همکاری با شرکتها

قرارداد همکاری با شرکتها برای خدمات ترجمهمدیران موفقی که جایگاه خوبی در بازار ایران دارند، در گام بعدی در تفکر گسترش کسب و کار خود به خارج از مرزهای ایران هستند. به این منظور مکاتبات زیادی با شرکتها و مؤسسات خارجی خواهند داشت و در گام اوّل کاتالوگ‌ها، بروشورها و مطالب سایت خود را به زبانهای زنده دنیا و علی الخصوص به زبان انگلیسی ترجمه خواهند کرد.
ترجمه محتوای تبلیغاتی به زبانهای زنده دنیا و مکاتبات با شرکتها و مؤسسات خارجی، گام اوّل است. در گام بعدی با جذب مشتری، مراحل جدیدی از همکاری ها و ارائه خدمات پس از فروش آغاز خواهد شد.
در همه این مراحل، شرکتها و مؤسسات به مترجمینی زبده و کارآزموده نیاز دارند تا بتوانند نیازهای خود را در زمینه ترجمه برطرف کنند. امّا استخدام مترجم ثابت برای انجام این امور همیشه گزینه معقولی نیست. در مواردی که حجم اسناد و مکاتبات و مطالب بسیار زیاد باشند، استخدام یک مترجم دائمی برای شرکت، بهترین گزینه است. امّا با توجّه به حجم ترجمه های یک شرکت، گاهی برونسپاری این کارها به یک شرکت معتبر ترجمه می تواند از حجم کارهای جاری شرکت بکاهد و در عین حال کیفیت ترجمه ها را به دلیل نظارت شرکت ارائه خدمات ترجمه افزایش دهد.
ترجمه آی آر آماده قرارداد با شرکتها و مؤسسات مختلف در زمینه ارائه انواع خدمات ترجمه به صورت پروژه های کوتاه مدّت و طولانی مدّت است. همکاری ترجمه آی آر با شرکتها و مؤسسات می تواند در زمینه های زیر باشد:

ترجمه استاتیک سایتها

منظور از ترجمه استاتیک، ترجمه ی مطالبی است که در سایت درج شده اند و این نوع قرارداد ترجمه، کوتاه مدّت است و پس از اتمام ترجمه همه مطالب سایت، خاتمه می‌یابد.

ترجمه دینامیک سایتها

در ترجمه دینامیک سایتهای شرکتها و مؤسسات مختلف، ترجمه آی آر همواره در کنار مسئولین شرکتها باقی می ماند و با ارائه هر مطلب در سایت مؤسسه توسّط مسئولین، ترجمه آی آر آن مطلب را به زبان مورد نظر ترجمه کرده و در سایت شما درج می کند. همچنین در تنظیم این نوع قرارداد می توان مسئولیت جمع آوری مطالب و ترجمه آنها برای تأمین محتوای سایت را بر عهده کارشناسان ترجمه آی آر گذاشت. این کار باعث می شود سایت شما به مرور از لحاظ محتوا غنی شود و بازدید خوبی در موتورهای جستجو پیدا کند. به این منظور، مترجمینی برای کار شما در نظر گرفته می شوند که بر اصول بهینه سازی مطالب برای موتورهای جستجو نیز واقف باشند.
برای ترجمه استاتیک یا دینامیک سایت خود می توانید درخواست خود را در بخش تماس با ترجمه آی آر ارسال کنید و منتظر تماس مسئولین مربوطه برای تعیین قیمت پروژه و راهنمایی برای ادامه روند شروع همکاری باشید.
همچنین برای کسب اطّلاعات بیشتر، می توانید به صفحه "خدمات ترجمه وبسایت" مراجعه کنید.

ترجمه اسناد و مدارک

ترجمه اسناد، قراردادها و مدارک جزء جدایی‌ناپذیر وظایفی است که شرکتها در عرصه تجارت بین الملل ملزم به انجام آنها هستند. این ترجمه ها همچنین ممکن است از زبانهای دیگر به زبان فارسی باشد، چرا که شرکتها برای شناختن رقبای خود نیاز دارند تا اسناد و مدارک مربوط به آنها را استخراج و ترجمه کنند. برای کسب اطّلاعات بیشتر می توانید به صفحه "ترجمه اسناد و مدارک" مراجعه کنید.

ترجمه کاتالوگ و بروشور

تبلیغات به زبانهای مختلف دنیا، کلید شروع یک کسب و کار بین المللی است. در این مسیر، ترجمه آی آر با مترجمان با تجربه و کارگروه های ویژه ترجمه کاتالوگ و بروشور، می کوشد تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. برای کسب اطّلاعات بیشتر می توانید به صفحه "ترجمه  کاتالوگ و بروشور" مراجعه کنید.

ترجمه مکاتبات شرکتها

ترجمه آی آر پس از عقد قرارداد با شرکتها و مؤسسات، همواره در کنار آنها خواهد بود و مسئولین پاسخدهی به مکاتبات شرکتها می توانند به سرعت، نامه ها و ایمیلهای شرکت را برای ترجمه آی آر ارسال کرده و سریعاً ترجمه مکاتبات خود را با کیفیت و دقّت بالا دریافت کنند.

تسهیلات ترجمه آی آر برای همکاری با شرکتها و مؤسسات

ترجمه آی آر همواره می کوشد تا رضایت مدیران محترم شرکت ها و مؤسسات طرف قرارداد را فراهم کند. بدین منظور ترجمه آی آر، خدمات زیر را پیشنهاد می کند:

جلسه حضوری کارشناسان ترجمه آی آر در محل کار شما

برای معرّفی هر چه بهتر خدمات ترجمه آی آر، کارشناسان ما آمادگی دارند تا در محل کار شما حضور پیدا کرده و انواع خدمات و نحوه ارائه آنها را تشریح کنند. در این جلسات، با توجّه به نیازهای شرکت شما، قرارداد همکاری مناسبی تنظیم و ساز و کار همکاری به دقّت توضیح داده خواهد شد.

شفافیت در ارائه گزارشات کاری و مالی

به لطف اتوماسیون اینترنتی ترجمه آی آر، مدیران محترم می توانند در هر لحظه با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت ترجمه آی آر، جزئیات انجام سفارشات، قیمت گذاری ها و تراکنش های مالی را بررسی کنند.

تخفیف در شارژ موجودی پنل کاربری

با توجّه به اینکه شرکتها و مؤسسات، مشتریان عمده ترجمه آی آر را تشکیل می دهند، تخفیف ویژه ای برای شارژ موجودی پنل این گروه از مشتریان در نظر گرفته شده است:
3 درصد تخفیف برای شارژهای 0 تا یک میلیون تومان
6 درصد تخفیف برای شارژهای 1 تا 2 میلیون تومان
10 درصد تخفیف برای شارژهای 2 تا 3 میلیون تومان
15 درصد تخفیف برای شارژهای بالای 3 میلیون تومان
برای مثال اگر شما پنل کاربری خود را به میزان 3 میلیون تومان شارژ کنید، مبلغ 450 هزار تومان نیز شارژ هدیه دریافت خواهید کرد.

اگر حساب خود را به میزان یک میلیون تومان یا بیشتر شارژ کنید می‌توانید از خدمات بیمه ترجمه استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله «بیمه ترجمه» را مطالعه کنید.

همکاران ما در کارگروه قرارداد با شرکتها و مؤسسات، آماده پاسخگویی به انواع سؤالات شما هستند. به این منظور می توانید از صفحه تماس با ترجمه آی آر اقدام کنید.

Link: https://tarjome.ir/page/قرارداد-همکاری-با-شرکتها.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :