ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

شکایات و انتقادات

کاربر عزیز ترجمه آی آر،
پیرو رسالت موسسه پایا نویس پارسیان (ترجمه آی آر) و جهت اکرام کاربران گرامی سایت، چنانچه از نحوه ارائه خدمات موسسه، نقض قوانین، عدم انجام وظایف، عدم رسیدگی و یا ضعف در ارائه خدمات ارائه شده در سایت (ترجمه، تایپ و تحقیق) شکایتی دارید، می توانید موضوع را از یکی از طرق زیر مستقیما با مدیریت سایت در میان بگذارید:

1. ارسال تیکت:
پس از ثبت نام در سایت و ورود به پنل کاربری، گزینه های منوی کاربری شما در سمت راست سایت، نمایش داده می شود. با استفاده از گزینه تماس با پشتیبانی می توانید پیام خود را برای مدیریت بخش های مختلف سایت ارسال نمایید. تمامی پیام های ارسالی از طریق این سامانه به رؤیت مدیر عامل موسسه می رسد.

2. تماس تلفنی:
برای طرح شکایات و انتقادات خود می توانید با شماره 09358801570 تماس بگیرید.

3. استفاده از فرم ارتباط سریع با ما:
هم اکنون با استفاده از فرم ارتباط سریع با ما (فرم زیر) می توانید پیام خود را برای ما ارسال کنید. تمامی مطالب ارسالی توسط این فرم، به رؤیت مدیر عامل موسسه می رسد.

ترجمه آی آر از انتقادات و نظرات سازنده شما عزیزان در جهت ارائه بهترین خدمات در زمینه ترجمه، تایپ و تحقیق استقبال می کند.

Link: https://tarjome.ir/page/شکایات-و-انتقادات-66.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :