ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره موسسه

گروه ترجمه آی آر فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات آنلاین ترجمه، تایپ و تحقیق از تابستان سال 1384 و در قالب سایتی با عنوان "باشگاه مترجمین زبان انگلیسی" آغاز نمود. گسترش دامنه ارائه خدمات این گروه با تشکیل موسسه پایا نویس پارسیان و نقل مکان از وبگاه قبلی به وبگاه ترجمه آی آر همراه بوده است.
فعالیت اصلی موسسه پایا نویس پارسیان در زمینه ارائه خدمات ترجمه متون عمومی و تخصصی و ايجاد بستر براي يافتن فرصتهاي شغلي توسط مترجمين کشور از طريق بازاريابي است. اولین گام این موسسه در مسیر دستیابی به این اهداف راه اندازی یکی از جامع ترین پایگاه های اینترنتی ارائه خدمات آنلاین ترجمه، تایپ و تحقیق (ترجمه آی آر – Tarjome.ir) در آبان ماه سال 1395 است. این پایگاه اینترنتی با سیستم جامع ارائه خدمات ترجمه، تایپ و تحقیق و ایجاد امکان ارتباط سریع بین کاربران، مترجمین، تایپیست ها و محققین، بستر لازم برای ارائه خدماتی سریع، دقیق و با کیفیت و نیز امکان پشتیبانی 24 ساعته کاربران عزیز را فراهم کرده است.
گروه متخصصین ترجمه آی آر، که متشکل از مترجمین باتجربه، تایپیست های با سابقه و محققین کار آزموده می باشد، تلاش دارد با عرضه یکی از بهترین خدمات در حوزه های مذکور و با جلب رضایت کاربران گرامی، در میان شما ماندگار شود.

Link: https://tarjome.ir/page/درباره-موسسه-58.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :