ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

خدمات ترجمه زبان فرانسوی

فرانسه از دیرباز به عنوان یکی از کشورهای تاثیرگذار تاریخ جهان به شمار می‌آمده و همین امر نیز باعث شده که زبان فرانسوی نیز یکی از زبان‌های مهم جهان امروز باشد. در سده اخیر شهرت این زبان به عنوان زبانی خوش‌آهنگ و رمانتیک سراسر دنیا را طی نموده و حالا به کشور ما رسیده و دیگر موسسات آموزش زبان، این زبان را هم در تبلیغات خود به کار می‌برند. قطعا کاربرد این زبان برابر با انگلیسی نیست، اما باز هم در موارد بسیاری اشخاص به متخصصان این زبان نیازمندند. به عنوان مثال گردشگران بسیاری از کشورهای فرانسوی زبان به کشور ما سفر می‌کنند و به تور لیدر مسلط به فرانسوی نیاز دارند. مهاجرت به این کشورها نیز ظاهرا طرفداران زیادی دارد که قطعا برای انجام این کار باید ابتدا پروسه ترجمه مدارک را به پایان برسانند.

یافتن خدمات با کیفیت ترجمه زبان فرانسوی

همانطور که می‌دانید، تعداد مترجمان فرانسوی بسیار کمتر از مترجمان انگلیسی است و این امر ممکن است کارتان را در یافتن یک مترجم خبره سخت‌تر کرده و هزینه‌های مصرفی‌تان را نیز افزایش دهد. اما با وجود وبسایت‌ها و دارالترجمه‌هایی که امروزه در سطح شهر به چشم می‌خورند، پیدا کردن مترجم تقریبا راحت است و تنها چیزی که نیاز به دقت دوچندان دارد، تعیین کیفیت مترجم است. معمولا وبسایت‌های ترجمه مثل ترجمه آی آر، پیش از استخدام هر مترجم، توانایی آن‌ها در زمینه‌های مختلف سنجیده و سپس با مشخص کردن سطح و تخصص، فرد را به شما معرفی می‌کنند. بنابراین تنها بخش مهم، انتخاب موسسه‌ای قابل اعتماد از میان گزینه‌های متعدد موجود است.
از آن‌جا که در قواعد این زبان استثنائات متعددی وجود داشته و تفکیک جنسیت اشیا نیز ممکن است باعث پیچیدگی محتوا شود، بهتر است چه برای ترجمه متون فرانسوی به فارسی و چه ترجمه فارسی به  فرانسه از مترجمانی با بهترین درجه کیفی استفاده کنید.
همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد، یکی از کاربرد‌های اصلی ترجمه فرانسوی، مدارکی‌ست که به دلیل مهاجرت یا بورس تحصیلی نیاز به ترجمه دارند که در این شرایط باید ترجمه‌ای درخور موسسات دولتی این کشور ارائه دهید. همچنین ممکن است دانشجویان رشته‌هایی همچون حقوق که منابع اصلی آن به این زبان نوشته شده‌اند، نیاز به مترجم فرانسوی به فارسی داشته باشند که در این صورت نیز، به علت دشواری چنین متونی، بهتر است کیفیت را در اولویت خود قرار داده و در انتخاب بهترین موسسه یا دارالترجمه ممکن، نهایت دقت را به خرج دهید. بهتر است بدانید که به علت تقاضای کمتر ترجمه در این زبان و منابع محدودتر در داخل کشور، قیمت‌ ترجمه زبان فرانسوی از انگلیسی بیشتر است.

*** ثبت نام و ثبت ترجمه زبان فرانسوی ***

Link: https://tarjome.ir/page/خدمات-ترجمه-زبان-فرانسوی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :