ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

خدمات ترجمه زبان عربی

تقریبا برای تمام اکثر ایرانیان، عربی آشناترین زبان بیگانه است که از همان ابتدا در مدارس آموخته شده و لغات قرضی بسیاری نیز در زبان محاوره ما دارد. علاوه بر اینکه دین رسمی کشور ما اسلام بوده و کتاب آسمانی این دین به زبان عربی نوشته شده است، همسایگی ما با کشورهای عرب زبان و تعاملات مکررمان با آن‌ها باعث شده تا کاربرد این زبان در کشور ما بیش از هر جای دیگری باشد. ترجمه آی آر همچون سایر وبسایت‌های ترجمه، تمرکز ویژه‌ای بر ارائه خدمات مربوط ترجمه زبان عربی داشته و ترجمه متون عربی به فارسی و بالعکس را در سطوح مختلف ارائه می‌دهد.
با نگاهی به دور و اطراف به راحتی می‌توان کاربرد زبان عربی و زمینه‌هایی که ترجمه در آن لازم است را شناسایی کرد.  به عنوان مثال در روابط تجاری فراوانی که میان ایران و کشورهای همسایه‌ای چون عراق و سوریه برقرار است، قطعا برای برقراری ارتباط یا نامه نگاری به یک مترجم زبان عربی نیاز است. همچنین دانشجویان رشته‌هایی همچون مطالعات منطقه‌ای ممکن است به منابع اصیل نیاز داشته باشند که بدون دخالت مترجم، دسترسی به آن‌ها ممکن نخواهد بود. توریست‌های عرب‌زبان در صنعت گردشگری ایران تاثیر زیادی دارند و شهر مشهد که از توریستی‌ترین شهرهای کشور است، هر ساله میزبان خیل عظیمی از این مردمان بوده و تجارت‌های بسیاری برای برقراری ارتباط با این گردشگران، به دانش مترجم نیاز خواهند داشت.

خوشبختانه ارتباطات زیاد بین کشور ما و همسایگان عرب زبان‌مان باعث شده تا محیط آموزشی ایده‌آلی برای یادگیری این زبان ایجاد شود. نتیجه این امر مترجمان زبده‌ای ست که امروزه به طور مستقل و یا به عنوان کارفرما در دارالترجمه‌ها و موسسات ترجمه مشغول به کارند، بنابراین در ترجمه تخصصی متون فارسی به عربی و یا بالعکس، کمتر با مشکلاتی که در ترجمه زبان‌های اروپایی به وجود می‌آیند دچار خواهید شد.
بسیاری عربی را یکی از کامل‌ترین زبان‌ها میدانند چرا که ساختارهای نحوی این زبان به گونه‌ای است که دست نویسنده یا گوینده را در تشکیل جملات و انتخاب کلمات تا حد بسیار باز می‌گذارد. با اینکه داشتن چنین زبانی می‌تواند برای عرب‌زبانان یک موهبت به شمار آید، برای مترجمان متون فارسی به عربی، تنها دردسرساز بوده است؛ چرا که تعدد گزینه‌ها در صورت عدم داشتن دانش کافی تنها گمراهی به همراه خواهد آورد و ممکن است مفهوم متن را به خطر بیاندازد.
ترجمه آی آر با گرد هم آوردن مترجمین زبده در گروه مترجمین زبان عربی خود و همچنین همکاری با مترجمینی که زبان عربی زبان بومی آنها می‌باشد سعی می‌کند تا ترجمه متون عربی را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به مشتریان عزیز ارائه نماید.

*** ثبت نام و ثبت سفارش ترجمه زبان عربی ***

Link: https://tarjome.ir/page/خدمات-ترجمه-زبان-عربی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :