ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

خدمات تحقیق

با گسترش آموزش رشته های مختلف تحصیلی در مقاطع تکمیلی، نیاز دانشجویان به انجام فعالیت های پژوهشی بیشتر شده است. در این بین، دانشجویان پس از انتخاب موضوع تحقیق، پروپوزال، پایان نامه کارشناسی ارشد و یا تز دکتری خود ممکن است با مشکلاتی نظیر کمبود منابع به زبان فارسی و عدم تسلط کافی به زبانهای خارجی جهت یافتن اطلاعات برخورد کنند.
با توجه به اینکه ترجمه آی آر با مترجمین متخصص در رشته های مختلف دانشگاهی همکاری دارد، برای حل این مشکلات راهکار ساده ای را پیش روی دانشجویان عزیز قرار داده است:

  1. موضوع و یا کلیدواژه های انتخابی خود را از طریق سیستم سفارش تحقیق دراختیار همکاران ما قرار دهید.
  2. مترجمین متخصص در حوزه های انتخابی شما با استفاده از تکنیک های تحقیق و جستجو، مطالب مورد نیاز شما را در در میان انبوه اطلاعات موجود به زبانهای خارجی در سرتاسر شبکه وسیع اینترنت و پایگاه های مطرح مقالات جستجو می کنند و گروهی از مقالات، کتب و منابع موثق مربوط به موضوع شما را انتخاب می کند.
  3. در مرحله بعد، عناوین این مقالات و کتب، در اختبار دانشجو قرار گرفته می شود و او می تواند از بین این عناوین، گروهی از منابع را برای ترجمه انتخاب می کند.
  4. مترجمین متخصص ما به ترجمه تخصصی این منابع می پردازند و اطلاعات ترجمه شده را در اختیار شما قرار می دهند.
بیایید. سناریوی بالا را با یک مثال شرح دهیم:
فرض کنید یک دانشجوی زبان و ادبیات فارسی، موضوع پایان نامه خود را "مقایسه طبقه کارمند در آثار آنتوان چخوف و محمدعلی جمالزاده" انتخاب کرده است. مسلما احتمال این امر بسیار قوی است که درباره موضوع طبقه کارمند در آثار آنتوان چخوف، مطلب چندانی در منابع فارسی وجود نداشته باشد و دانشجو با کمبود منابع برای نگارش پایان نامه خود روبرو شود. اما آیا با توجه به اینکه آنتوان چخوف یک نویسنده روس زبان است، این موضوع در مورد منابعی که به زبان روسی وجود دارند نیز صدق می کند؟ مسلما احتمال اینکه منابع مفیدی درباره این موضوع به زبان روسی وجود داشته باشد بسیار بالاست. در برخورد با نظیر چنین مشکلاتی انجام روند مذکور در انجام یک جستجوی پیشرفته به زبان خارجی و یافتن منابع دست اول درباره موضوع انتخابی شما قطعا مثمر ثمر خواهد بود.

Link: https://tarjome.ir/page/خدمات-تحقیق-39.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :