ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

خدمات تایپ

از جمله مزایای استفاده از خدمات تایپ سایت ترجمه آی آر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خدمات دهی 24 ساعته: در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش تایپ خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.
ارائه کلیه خدمات به صورت آنلاین: تمامی مراحل ثبت سفارش تایپ، قیمت گذاری، پرداخت و تحویل سفارش بصورت آنلاین و از طریق سایت ترجمه آی آر صورت می پذیرد. بدیهی است این سایت امکان ارتباط بین کاربران، تایپیست و مدیران سایت را فراهم کرده است.
ارائه خدمات تایپ به 6 زبان زنده دنیا: تایپ فارسی، تایپ انگلیسی، تایپ فرانسه، تایپ روسی، تایپ آلمانی و تایپ عربی
ارائه طیف گسترده ای از خدمات تایپ: تایپ فوری، تایپ از پی دی اف، اعزام تایپیست به محل، تایپ برای مترجم ها، تایپ دستنویس، تایپ کتاب، تایپ تخصصی، تایپ فرمول، تایپ فایل صوتی، تایپ روزنامه، تایپ در اکسل، تایپ مقاله و ....
ترجمه آی آر با همکاری گروه خبره ای از بهترین مترجمین و تایپیست های کشور آماده خدمات رسانی به کاربران عزیز و عقد قراداد با سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین مراکز فرهنگی و انتشارات برای ارائه خدمات تایپ و ترجمه است و در انجام رسالت خود می کوشد بهترین خدمات را از منظر سرعت، دقت و کیفیت انجام سفارش ارائه دهد.

Link: https://tarjome.ir/page/خدمات-تایپ-84.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :