ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

خدمات تأمین محتوا

امروزه با توجّه به گسترش استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت، اینترنت و سایر تکنولوژی های جدید، کسب و کارهای اینترنتی رونق خوبی گرفته اند. این کسب و کارها از طریق نرم افزارها و وبسایتهای خود با مشتریان در ارتباط هستند و کسب درآمد می کنند. نرم افزارها و وبسایتهای این کسب و کارها برای دیده شدن در موتورهای جستجو به محتوای غنی، مفید و سئوشده نیاز دارند.

محتوای غنی و سئوشده چیست؟

هدف یک محتوانویس، در وهله اوّل باید جلب رضایت مشتری باشد. مشتری باید از خواندن محتوا لذّت ببرد و به اهداف خود از جستجوی این مطلب دست پیدا کند. محتوایی غنی است که متناسب با عنوان خود، مطلب مفیدی را به مشتریان ارائه کند و بتواند رضایت آنها را جلب کند.
برای اینکه یک سایت در صدر نتایج جستجو قرار بگیرد، فاکتورهای زیادی باید رعایت شوند. بنیادی ترین فاکتور برای بهینه کردن یک سایت برای موتورهای جستجو، تأمین محتوای مناسب و سئوشده است. واژه سئو (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. یک مطلب برای اینکه بتواند پاسخگوی فاکتورهای مورد نظر موتورهای جستجو باشد باید دارای ویژگی ها زیر باشد:
  • باید محتوای آن بکر باشد، یعنی حتی الامکان مطالب نباید از سایتهای دیگر کپی شده باشند.
  • باید محتوای مفیدی داشته باشد. موتورهای جستجو با الگوریتم های ویژه ای می توانند اعتبار مطالب را بسنجند.
  • باید دارای تراکم و تکرار مناسبی از کلیدواژه ها باشد. کلیدواژه های اصلی و مورد نظر ما باید به دفعات مناسب در متن تکرار شوند.
  • باید ساختار سئوشده داشته باشد. استفاده از تگ های عنوان ها و زیرعنوان ها، درج توضیحات مختصر درباره محتوای متن، لینک بیلدینگ و ...

خدمات تأمین محتوا در ترجمه آی آر

ترجمه آی آر با در اختیار داشتن شمار زیادی از بهترین مترجمان، تایپیست ها، محققان و ویراستاران کشور، رابطه خوبی میان این مهارت ها ایجاد کرده است. ما در تأمین محتوای سایت یا نرم افزار شما از قابلیت های مختلف نیروهای انسانی ترجمه آی آر بهره می بریم:
  • مترجمان میتوانند برای تأمین محتوای سایت یا نرم افزار شما، یا مستقیماً به ترجمه مطالب از زبانهای مختلف بپردازند و یا با برداشتی که از مطالب و اخبار خارجی دارند، مطالب جدیدی را به قلم خود برای شما بنویسند.
  • تایپیست های ما می توانند با ارائه انواع مختلف خدمات تایپ نظیر تایپ از روی پی دی اف، تایپ از روی دست نویس و تایپ از روی فایل صوتی انواع سخترانی ها، کنفرانسها و ... در کارگروه تأمین محتوای ترجمه آی آر انجام وظیفه کنند.
  • ویراستارهای «ترجمه آی آر» با اعمال تصحیحات لازم در متون تولید شده باعث می‌شوند اصول نگارشی و فنی در تولید محتوای شما رعایت شود و متنی یکپارچه و عاری از اشتباهات نگارشی و املایی به شما تحویل داده شود.
  • محققان ما نیز می توانند با تحقیق و تفحص درباره کلیدواژه های هدف، مطالب مناسبی را جمع آوری و تدوین کنند.

نحوه محاسبه هزینه تأمین محتوا

هزینه تأمین محتوای متنی در «ترجمه آی آر» به صورت کلمه‌ای محاسبه می‌شود. عوامل مختلفی نظیر حجم سفارش تأمین محتوا، موضوع و زبان محتوای تولید شده بر قیمت نهایی سفارش تأمین محتوا تأثیرگذار است. برای اطّلاع از هزینه‌های تأمین محتوا برای کسب و کار خود می‌توانید با ما از طریق اطلاعات مندرج در صفحه «تماس با ما» در ارتباط باشید.

تأمین محتوای پیوسته برای بروز رسانی سایت

مالکین کسب و کارهای اینترنتی در اغلب موارد به دلیل مشغولیت‌های متعددی که این نوع از کسب و کارها برای مالکین ایجاد می‌کند نمی‌توانند خودشان مسئولیت تأمین محتوای سایتهای خود را بر عهده بگیرند. از طرف دیگر، تأمین محتوایی که بتواند تأثیرگذار باشد و باعث دیده شدن کسب و کار شما در فضای مجازی شود، نیازمند رعایت اصول و ضوابطی است که تولیدکنندگان محتوا با شرکت در کلاسهای آموزشی ویرایش متون و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (سئو) و نیز با کسب تجربه و مطالعه بدان دست یافته‌اند.
در تأمین محتوای پیوسته برای بروز رسانی سایتها، با استفاده از خدمات تأمین محتوای «ترجمه آی آر» می‌توانید از تخفیف‌های حجمی ویژه‌ای برخوردار شوید. به این منظور اطلاعات کسب و کار خود را از طریق صفحه «تماس با ما» ارسال فرمائید تا همکاران ما، پروژه تأمین محتوای شما را بررسی و بهترین شرایط ممکن برای تأمین محتوای کسب و کار شما را اعلام کنند.

Link: https://tarjome.ir/page/خدمات-تأمین-محتوا.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :