ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

تعرفه خدمات ترجمه تخصصی

تعیین قیمت سفارش ترجمه متاثر از عوامل زیر است:

  • عمومی و یا تخصصی بودن متن:
متون عمومی به متونی اطلاق می شود که عاری از هر گونه اصطلاحات تخصصی می باشند. ضرایب قیمت متون تخصصی نسبت به متون عمومی با توجه به رشته ها و زمینه های مختلف تخصصی متفاوت است.
  • کیفیت انجام ترجمه:
انجام سفارش ترجمه در سایت ترجمه آی آر در سه کیفیت انجام می شود. کاربران عزیز با توجه به انتظاری که از کیفیت متن دارند و کاربردی که متن برای آنها دارد می توانند یکی از سه کیفیت زیر را انتخاب کنند:
  • کیفیت برنزی: ترجمه توسط فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی (کارشناسی و کارشناسی ارشد) به صورت عمومی (این سطح کیفیت فقط مختص ترجمه متون عمومی از زبان انگلیسی به فارسی است.)
  • کیفیت نقره ای: ترجمه توسط متخصص رشته و زمینه انتخابی و مسلط به زبان انگلیسی (این سطح کیفیت فقط مختص ترجمه متون تخصصی از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس است.)
  • کیفیت طلایی: ترجمه توسط متخصص زبان و مسلط به رشته و زمینه انتخابی + بازخوانی و ویرایش متن ترجمه (ترجمه متون غیر انگلیسی فقط با این کیفیت ترجمه انجام می پذیرد.)
  • سرعت تحویل سفارش:
یکی از فاکتورهای موثر بر قیمت ترجمه، سرعت تحویل سفارش است. کاربران عزیز پس از صدور فاکتور، می توانند با مشاهده و بررسی قیمت های مختلف برای تحویل سفارش در مدت زمان عادی، نیمه فوری و یا فوری، نسبت به انتخاب یکی از این سرعتها اقدام کنند.

تخمین قیمت ترجمهبا توجه به عوامل مختلفی که بر قیمت ترجمه متاثر است، پیشنهاد ترجمه آی آر برای تخمین حدودی قیمت ترجمه سفارش خود، استفاده از سیستم محاسبه فوری هزینه ترجمه است که من جمله امکاناتی است که در نوار سمت راست سایت گنجانده شده است و همه ضرایب مربوط به رشته و گرایش، زبان مبدا و مقصد، کیفیت ترجمه و زمان تحویل سفارش را مد نظر قرار داده و نزدیک ترین قیمت به هزینه ترجمه سفارش شما را ارائه می دهد.
با وجود تعبیه سیستم تخمین حدودی قیمت ترجمه در سایت، از آنجا که تعرفه ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس، بخش عمده جستجوهای کابران را تشکیل می دهد، جداول مربوط به آنها را که فقط قیمتهای مربوط به ترجمه متون عمومی را شامل می شود درج می کنیم.
بدیهی است برای ترجمه متون تخصصی، ضرایبی اعمال می شود که در انتهای مطلب به آنها پرداخته ایم.

تعرفه ترجمه متون عمومی از زبان انگلیسی به زبان فارسی:
تعرفه ترجمه متون عمومی از زبان انگلیسی به زبان فارسی

تعرفه ترجمه متون عمومی از زبان فارسی به زبان انگلیسی:
تعرفه ترجمه متون عمومی از زبان فارسی به زبان انگلیسی

تخمین قیمت ترجمه

Link: https://tarjome.ir/page/تعرفه-خدمات-ترجمه-تخصصی-30.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :