ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه کتاب

افزایش نیاز جامعه ما به ترجمه کتاب دلایل متعدّدی دارد که من جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تلاش نویسندگان و مؤلّفین به گسترش حوزه مخاطبین کتابها؛
  • نیاز ارگان ها و سازمانهای خصوصی و دولتی به ترجمه کتابهای تخصّصی برای افزایش دانش متخصّصین خود؛
  • جمع آوری اطّلاعات برای پایان نامه ها و پروژه های پژوهشی؛
  • پروژه های کسر خدمت؛
  • تقویت رزومه علمی.
در راستای تأمین نیازهای ذکر شده، یکی از حوزه های اصلی فعّالیت "ترجمه آی آر" ارائه خدمات ترجمه کتاب توسّط مترجمین متخصّص است. ترجمه آی آر با تشکیل تیمی از متخصّصین زبان دان در حوزه ها و رشته های مختلف دانشگاهی و استفاده از مدیران با تجربه می کوشد تا بهترین خدمات را در این زمینه ارائه کند.
 

مزایای استفاده از خدمات ترجمه کتاب "ترجمه آی آر"

1.    ترجمه کتاب توسّط متخصّصین زبان دان:

برای ترجمه کتاب های تخصّصی فقط دانستن زبان خارجی اهمّیت ندارد، بلکه مترجم باید همزمان با دانستن اصول و قواعد زبانی، بر مبحث کتاب نیز اشراف داشته باشد. تیم مترجمین ترجمه آی آر متشکّل از فارغ التحصیلان رشته های مختلف است و سفارشات ترجمه کتاب به مترجمینی ارجاع داده می شود که علاوه بر دانستن زبان خارجی، با موضوع کتاب نیز آشنایی کامل داشته باشند. این امر باعث افزایش کیفیت ترجمه و مطابقت اصطلاحات و واژگان تخصّصی در زبان های مبدأ و مقصد است.

2.    تحویل کتاب به صورت تایپ و ویرایش شده

در مقایسه با روش سنّتی ترجمه کتاب و سپردن سفارشات ترجمه کتاب به دارالترجمه ها، ترجمه آی آر سفارشات ترجمه کتاب را بصورت تایپ و ویرایش شده به مشتریان خود تحویل می دهد که این امر باعث کاهش هزینه های آماده سازی کتاب برای چاپ خواهد شد. مترجمین ترجمه آی آر با اصول و قواعد نگارش، ویرایش و زیباسازی متن آشنایی کامل دارند و می کوشند تا فایل ترجمه شده عاری از هر گونه اشتباه تایپی و ویرایشی باشد.

3.    تحویل فوری ترجمه کتاب

ترجمه آی آر توصیه می کند برای ترجمه کتاب از یک مترجم استفاده شود، ولیکن در مواردی که شخص سفارش دهنده نیاز به ترجمه فوری کتاب دارد، ترجمه آی آر برای ترجمه کتاب یک تیم ترجمه تشکیل می دهد که متشکّل از چند مترجم و یک مدیر پروژه است. وظیفه مدیر پروژه در این تیم ترجمه، یکسان سازی و نظارت بر کیفیت ترجمه است. مدیر پروژه ترجمه می کوشد تا ترجمه نهایی دارای ساختار یکدست و منظّمی بوده و برای مفاهیم تخصّصی از اصطلاحات درستی استفاده شده باشد.

4.    رعایت امانت و حفظ حقوق ناشر

تمامی حقوق فایل ترجمه شده متعلّق به فرد سفارش دهنده است و ترجمه آی آر، سفارشات ترجمه کتاب را به مترجمینی واگذار می کند که اعتبار و امانتداری آنها نزد مؤسسه احراز شده باشد.

5.    تخفیف ویژه در ترجمه کتاب

در ترجمه کتاب به دلیل حجم بالای سفارش نسبت به انواع دیگر ترجمه ها، تخفیف ویژه ای لحاظ خواهد شد. این تخفیف ها با توجّه به عواملی مثل حجم کتاب، موضوع کتاب، ساختار متون، داشتن جداول و اشکال و ... از 10 تا 40 درصد نوسان خواهد داشت.

6.    امکان تحویل بخش به بخش سفارش

در مواردی که سفارش دهنده به هر دلیلی مایل باشد به محض ترجمه بخش های مختلف کتاب، فایل ترجمه ها را دریافت کند، می توانیم سفارش را به بخش های کوچک تری تقسیم کرده و به محض اتمام هر یک از بخشها، فایل ترجمه آن بخش را برای سفارش دهنده ارسال کنیم. به منظور حفظ کیفیت و یکدست بودن متن، ترجمه همه بخش ها توسّط یک تیم انجام می شود.

7.    امکان درخواست نمونه ترجمه کتاب

پس از ثبت سفارش خود در ترجمه آی آر و صدور فاکتور، چنانچه از قیمت پیشنهادی رضایت داشتید می توانید قبل از پیش پرداخت، از طریق یکی از روش های مندرج در صفحه تماس با ما، با مؤسسه تماس بگیرید و تقاضای نمونه ترجمه دهید. پس از اعلام تقاضای شما، یک صفحه از کتاب شما توسّط سه مترجم پیشنهادی ترجمه آی آر، ترجمه می شوند. با ارسال این ترجمه ها و مقایسه آنها می توانید از بین این مترجمین، مترجمی را که سبک ترجمه او باب میل شماست، انتخاب کنید. البته تمام مترجمینی که ترجمه آی آر برای ترجمه کتاب شما در نظر می گیرد حائز شرایط لازم برای انجام این پروژه هستند و پیشنهاد نمونه ترجمه صرفاً برای کسب هر چه بیشتر رضایت مشتریان انجام می شود.

8.    امکان ثبت سفارش به دو شیوه سنّتی و آنلاین

در شیوه سنّتی می توانید کتاب خود را بوسیله پست یا پیک به آدرس مؤسسه مندرج در صفحه تماس با ما ارسال کنید و در شیوه آنلاین می توانید فایل کتاب خود را در فرم ثبت سفارش ترجمه بارگذاری کنید.

*** ثبت نام کرده و سفارش ترجمه کتاب خود را ثبت کنید ***

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-کتاب.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :