ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه کاتالوگ و بروشور

خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشورکاتالوگ ها و بروشورها به مثابه نمایندگان یک کسب و کار هستند و به عنوان ابزارهای ماندگار تبلیغاتی به معرّفی محصولات و خدمات شرکت ها می پردازند. کاتالوگ ها حاوی اطلاعات جامعی پیرامون شرکت ها، محصولات و خدمات آنها می باشند و برای خریدار یا توزیع کننده عمده، طراحی و چاپ می گردند، امّا بروشورها به معرّفی جزئی یک یا چند محصول می پردازند و برای مصرف کننده نهایی تهیه و چاپ می شوند.

حساسیت ترجمه کاتالوگ ها و بروشورها

با توجّه به مطالبی که پیرامون اهمیت کاتالوگ ها و بروشورها در کسب و کار گفته شد، مترجم کاتالوگ و بروشور، وظیفه ای بسیار مهم و کلیدی را بر دوش دارد، چراکه بروشور و کاتالوگ ترجمه شده می‌تواند مانند یک فروشنده عمل کند و تاثیر بسزائی بر مشتریان بالقوّه محصولات و خدمات کسب و کارها داشته باشد.

افزایش سطح کیفی کسب و کار با ترجمه کاتالوگ ها

ترجمه کاتالوگ ها و بروشور ها برای معرّفی محصولات به مشتریان، تنها هدف صاحبان کسب و کار از ترجمه کاتالوگ و بروشور نیست، بلکه بسیاری از شرکت‌های معتبر و برندهای مطرح با ترجمه بروشورهای رقبای تجاری خود در جهان به دنبال افزایش سطح کیفی کسب و کار خود هستند. ترجمه بروشور در فعالیت های صنعتی بیشتر از فعالیت های دیگر اهمیت دارد. چنانچه ترجمه کاتالوگ به درستی انجام شود و از این طریق اطلاعات به‌روزی در اختیار صاحبان صنایع قرار بگیرد می‌توانند همگام با پیشرفت صنعت در جهان، سطح کیفی خدمات و محصولات خود را بهبود ببخشند.

اصول مهم در ترجمه کاتالوگ ها و بروشورها

رعایت 5 اصل زیر برای موفقیت در ترجمه صحیح، روان و جذاب کاتالوگ ها و بروشورها ضرورت دارد:
  1. ترجمه دقیق، صحیح و کارشناسی شده
  2. آشنا بودن مترجم با محصولات و خدمات مورد نظر
  3. جذابیت متون ترجمه شده
  4. چیدمان مناسب در ترجمه
  5. ساده و روان بودن ترجمه

خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور توسّط ترجمه آی آر

تیم مترجمین ترجمه آی آر متشکّل از فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی است، بنابراین کاتالوگ ها با توجّه به موضوع آنها به مترجمینی ارجاع داده می شود که با محصولات و خدمات مورد نظر آشنا باشند و بتوانند بهترین ترجمه ممکن از کاتالوگ ها را ارائه دهند.
همچنین هنگام سفارش ترجمه کاتالوگ و بروشور در سایت ترجمه آی آر با انتخاب کیفیت طلائی می توانید از خدمات ویرایش مجدّد متون ترجمه شده توسّط ویراستاران تیم ترجمه آی آر برخوردار شوید. ویرایش مجدّد ترجمه ها بر دقّت، جذابیت و روان بودن متن کاتالوگ ها می افزاید.

سفارش ترجمه کاتالوگ و بروشور

برای سفارش ترجمه کاتالوگ و بروشور در سایت ثبت نام کرده و سفارش خود را ثبت کنید:

*** ثبت سفارش ترجمه کاتالوگ و بروشور ***


Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-کاتالوگ-و-بروشور.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :