ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه وبسایت

خدمات ترجمه وبسایتدلایل نیاز کسب و کارها به ترجمه وبسایت:

کسب و کارهایی که در اندیشه گسترش بازار هدف خود هستند، در کنار شیوه سنتی خرید و فروش، کسب و کار خود را به بستر اینترنت کشانده و بازار خود را تا خارج از منطقه و شهر خود گسترش می دهند. بعنوان گام بعدی، مدیر سایت برای گسترش بازار کسب و کار خود و افزایش بازدید سایت، به ترجمه وبسایت خود رو می آورد.

1. تأثیر ترجمه در گسترش بازار کسب و کار

امّا مدیرانی که نگاه وسیع تری دارند به فکر گسترش بازار خود تا خارج از مرزهای کشور هستند. کسب و کار شما ممکن است مشتریان بالقوّه ای در خارج از مرزهای ایران داشته باشد و شرط اوّل برای جذب این مشتریان، معرّفی شدن محصولات شما به آنهاست که همین امر، ضرورت ترجمه محتوای وبسایت شما به زبانهای زنده دنیا را توجیه می کند.

2. تأثیر ترجمه در افزایش بازدید وبسایت

ترجمه وبسایت ها باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت موردنظر می‌شود. افرادی که پس از ایجاد وبسایت خود به دنبال جذب بازدیدکنندگان هستند باید توجه داشته باشند که ترجمه وبسایت یکی از راه‌هایی است که می‌تواند کمک زیادی به آن‌ها کند. افراد با تحقیق و بررسی می‌توانند شرکتی را انتخاب نمایند و خدمات ترجمه وبسایت خود را به آن‌ها بسپارند.
شاید در ابتدا به نظر برسد هزینه زیادی برای این کار صرف می کنند امّا در درازمدت می‌توانند سود حاصل از افزایش فروش محصول و خدمات خود را جایگزین این هزینه کنند. درواقع با ترجمه وبسایت، مدیر و صاحب اصلی وبسایت بازار هدف خود را گسترش داده و باعث افزایش بازدید سایت خود می شود. با ترجمه وبسایت، آگهی‌ها و مطالب وبسایت جنبه بین‌المللی پیدا می‌کنند.

معرّفی خدمات ترجمه وب سایت:

ارائه خدمات ترجمه وبسایت در سایت ترجمه آی آر به دو صورت استاتیک و دینامیک انجام می گیرد. منظور از استاتیک ثابت بودن و دینامیک به معنای پویا بودن قرارداد مابین ترجمه آی آر و صاحب وبسایت می‌باشد.

1. ترجمه استاتیک وبسایت

زمانی که صاحب وبسایت فقط تقاضای ترجمهٔ موارد ثابتی از مطالب وبسایت خود را دارد، درواقع ترجمه استاتیک است و قرارداد بین شرکت ترجمه کننده و صاحب وبسایت پس از انجام ترجمه به پایان می‌رسد. این مورد بیشتر برای ترجمهٔ قالب ، تیترها و مطالب ثابت سایت اتفاق می‌افتد.

2. ترجمه دینامیک وبسایت

اما ترجمه دینامیک بدین‌صورت است که پس از درج هر مطلبی در سایت، شرکت ترجمه کننده باید مطلب موردنظر را ترجمه کند و در سایت بگنجاند. درواقع تمام مطالب باید هم به زبان‌اصلی و هم به زبان ترجمه‌شده در سایت درج شوند. این نوع از ترجمه، ترجمهٔ دینامیک (پویا) می‌باشد و مستلزم عقد قرارداد طولانی‌مدت بین شرکت ترجمه کننده و صاحب وبسایت است.

3. ترجمه وبسایت به زبانهای زنده دنیا

گروه ترجمه آی آر متشکّل از مترجمین مجرب زبانهای زنده دنیا من جمله زبانهای انگلیسی، روسی، فرانسوی، آلمانی، عربی و چینی می باشند. این گروه سوابق طولانی مدّت و ویژه ای برای ترجمه وبسایت به زبانهای انگلیسی و روسی دارد.

---> ترجمه وبسایت به زبان انگلیسی

زبانهای انگلیسی، عربی، روسی، فرانسوی و آلمانی، زبانهای رایجی هستند که امروزه استقبال بیشتری از آنها می شود. امّا اگر بخواهید اولویت را در ترجمه وبسایت خود در نظر بگیرید، با توجّه به اینکه زبان انگلیسی، زبان بین المللی است و زبان تکلّم شمار زیادی از کشورهاست، به نظر می رسد ترجمه وبسایت به زبان انگلیسی در اولویت باشد.

---> ترجمه وبسایت به زبان روسی

هسته تشکیل دهنده بخش مدیریت سایت ترجمه آی آر را فارغ التّحصیلان مقطع دکتری آموزش زبان روسی تشکیل می دهند، فلذا این گروه سوابق بسیار چشمگیری در انجام پروژه های ترجمه متون و وبسایت ها به زبان روسی دارند.

---> ترجمه وبسایت به زبان فارسی

پروژه های ترجمه وبسایت در ایران همواره محدود به ترجمه وبسایت از زبان فارسی به زبانهای زنده دنیا نمی شود، بلکه گاهی صاحبان وبسایتها برای تامین محتوای سایت خود، نیاز دارند که وبسایت هایی را که در زمینه های مشابه فعّالیت دارند به زبان فارسی ترجمه کرده و علاوه بر استفاده از مطالب آنها برای تامین محتوای سایت خود، جدیدترین فعّالیت های رقبای خارجی خود را نیز رصد کنند.
در انجام پروژه هایی که برای تأمین محتوای وبسایت شما انجام می شود، ترجمه آی آر از مترجمینی بهره می برد که اصول نگارش فارسی و اصول سئو را رعایت کرده و متن را به شیوه ای روان و سلیس ترجمه می کنند.

سفارش ترجمه وبسایت

جهت ارتباط بیشتر با کارشناسان بخش ترجمه وبسایت، تقاضای خود را از طریق فرم زیر در سایت درج کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-وبسایت.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :