ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه مقالات ISI

همانطور که در مقالات متعدد ذکر کردیم، پرکاربردترین حیطه فعالیت ترجمه، زمینه آکادمیک است و دانشجویان، بخش اعظم متقاضیان وبسیات ترجمه آی آر را تشکیل می‌دهند. یکی از مهمترین خدماتی که دانشجویان به منظور انتشار ایده‌ها و مطالعات خود در دنیای علم به آن نیاز دارند، ترجمه مقالات ISI است. ISI یا موسسه داده‌های علمی (Institute for Scientific information) نام مجموعه‌ای است که از سال 1960 به طبقه بندی مجلات علمی و ایجاد منبعی برای انتشار مطالعات پژوهشگران مشغول می‌باشد. مجلات مورد تایید این موسسه در جوامع آکادمیک به عنوان معتبرترین مجلات شناخته شده و انتشار مقالات در این مجلات از افتخارات علمی دانشجویان محسوب می‌شوند. بنابراین طبیعی است که علاوه بر تازگی و اصالت موضوع، کیفیت ساختاری متن نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

ترجمه تخصصی مقاله ISI

از آنجا که ترجمه مقالات ISI از فارسی به انگلیسی صورت می‌گیرد، اولین موضوعی که باید در نظر بگیرید، انتخاب مترجمی حرفه‌ای ست؛ چرا که نگارش به انگلیسی پیچیدگی‌های بیشتری از فارسی داشته و اصول ساختاری مختلفی که ممکن است هر کسی با آن‌ها آشنایی نداشته باشد، باید رعایت شوند. از طرفی خود مقالات ISI نیز باید با فرمت خاصی نوشته شوند و هر گونه نقص نگارشی ممکن است در پذیرش مقاله خلل وارد کند. بنابراین علاوه بر تسلط به نگارش انگلیسی، شخص موردنظرتان باید تجربه ترجمه چنین مقالاتی را نیز در سابقه خود داشته باشد.

از آنجا که مقالات ISI همیشه موضوعاتی کاملا تخصصی را در بر می‌گیرند، ترجمه آن‌ها در طبقه ترجمه متون تخصصی جای می‌گیرد و پیشنهاد می‌شود که حتما از موسسات و وبسایت‌هایی کمک بگیرید که از مترجم‌هایی متخصص رشته مد نظرتان بهره می‌گیرند. قطعا ترجمه فارسی به انگلیسی این مقالات و تخصصی بودن متون باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود که خوشبختانه با ترجمه آی آر می‌توانید از تخفیف‌های دانشجویی نیز بهره‌مند شوید. پیشنهاد دیگر ما این است که طوری برنامه ریزی کنید که مترجم وقت کافی برای ترجمه داشته باشد، چرا که مواردی مانند مطالعه کامل مقاله و تحقیق جزئی درباره موضوع می‌توانند در بالا بردن مهارت مترجم در کار کردن با مقاله شما موثر واقع شوند.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقالات ISI

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-مقالات-ISI.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :