ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه تخصصی رشته ژنتیک

دنیای پزشکی و علوم مربوط به آن مانند: علم ژنتیک، علم سلولها و مولکولها سخن از خلقت آفرینش می‌گویند. آفرینشی که بدون یاری هیچ بنده‌ای به وسیله پروردگار صورت پذیرفته و با خلقتش علومی از اعجاز را برای همگان به ارمغان آورده است. دنیای ژنتیک همواره دنیای جذاب با طرح معماهای پیچیده در مورد آناتومی، ژن، باکتریها، سلولها، مولکولها و بسیاری از موضوعات دیگر است. امروزه به سبب رشد و پیشرفت علم در جای جای دنیا، علم ژنتیک نیز رشد یافته است. به همین دلیل مراجعه به علوم ژنتیک بسیار بیشتر از پیش شده است.

نیاز دانشجویان به ترجمه تخصصی رشته ژنتیک

رشته ژنتیک یکی از رشته‌هایی است که در دانشگاه‌های ایران گام‌های ابتدایی را طی می‌کند. اما با این حال در طول سالهای گذشته موفق شده در میان دانشجویان دانشگاه و افراد ورودی به دانشگاه طرفداران بسیاری به خود جلب نماید. بنابراین طبیعی است که دانشجویان برای مطالعه متون و منابعی که به زبان انگلیسی و یا زبانهای دیگر هستند، به منابع اینترنتی خارجی مراجعه نمایند. اما وجود اصطلاحات و کلیدواژه‌های تخصصی مربوط به رشته ژنتیک گاهی دانشجویان را دچار مشکل کرده و نمی‌توانند معانی دقیق و درست اصطلاحات را بدست بیاورند به همین دلیل به ترجمه تخصصی رشته ژنتیک نیاز دارند.

چالش‌های دانشجویان ژنتیک در ترجمه متون تخصصی

گاهی ممکن است یک اصطلاح، یک واژه و یا عبارت تخصصی در رشته ژنتیک به تعابیر متفاوت ترجمه شود. در این صورت دانشجویی که تازه وارد این رشته شده ممکن است با ابهام و سردرگمی روبه‌رو شود و نتواند معنی درست و دقیق واژه را دریابد. از طرف دیگر از آنجایی که جایگاه این رشته نسبت به دیگر رشته‌ها در دانشگاه‌های ایران جدیدالورود است، منابع دست اول تخصصی به زبان فارسی بسیار محدود است و دانشجویان باید از منابع انگلیسی زبان و یا زبانهای دیگر استفاده کنند. هر دانشجویی در ابتدای راه ممکن است مهارت زبانی نداشته باشد. بدین ترتیب نیاز به ترجمه متون تخصصی لازم و ضروری است.

خدمات ترجمه تخصصی رشته ژنتیک

ترجمه آی آر برای حل این مشکلات و چالش‌ها تدابیر ویژه‌ای اندیشیده و اقدام به استفاده از مترجمین باسابقه و آشنا به حوزه‌ی ژنتیک کرده است. به عبارت دیگر گروه ما ترجمه این نوع متون را به فارغ التحصیلان رشته ژنتیک می‌سپارد تا نه تنها مشکلات و چالش‌های پیش روی دانشجویان و اساتید این رشته حل شود، بلکه ترجمه‌هایی بسیار با کیفیت و تخصصی را تحویل افراد دهیم. شما می‌توانید مقالات، پژوهش‌ها و کتاب‌های خارجی مورد نیازتان در زمینه تاریخ را برای ترجمه به مترجمین حرفه‌ای ما بسپارید. همچنین ترجمه‌آی‌آر آماده ارائه خدمات تخصصی ترجمه مقالات و کتب شما به زبان‌های زنده دنیا می‌باشد.

*** ثبت نام و ثبت سفارش ترجمه ***

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-متون-ژنتیک.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :