ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه متون دانشگاهی

ترجمه تخصصی متون دانشگاهیهمگام با رشد جهانی علم و دانش، شاهد گسترش چشمگیر رشته های دانشگاهی در کشور هستیم. رشته های دانشگاهی به گروه های پزشکی، پیراپزشکی، علوم انسانی، علوم پایه، فنی و کشاورزی تقسیم می شوند.

مشکلات ترجمه متون دانشگاهی

هر یک از رشته های دانشگاهی دارای اصطلاحات خاصی هستند، بنابراین یک مترجم نمی تواند ترجمه دقیقی از متون همه رشته های دانشگاهی ارائه دهد، بلکه با گسترش رشته های دانشگاهی، مترجمین به صورت تخصّصی به ترجمه یک یا چند رشته دانشگاهی مشغول می شوند و حیطه کاری آنها به همان رشته های دانشگاهی محدود می گردد.
متأسفانه بعضی از مراکز ترجمه این نکته را نادیده گرفته و ترجمه های رشته های مختلف دانشگاهی را به مترجمینی می سپارند که دارای تجارب کافی برای ترجمه این متون نیستند، این اقدام گاهاً منجر به اشتباهات بسیار فاحشی در انتقال مفاهیم به زبان مقصد می گردد.

خدمات ترجمه متون دانشگاهی

ترجمه آی آر برای حل مشکلات ترجمه متون دانشگاهی، گروهی از مترجمین مجرب را گرد هم آورده که فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی هستند و نسبت به محتوا و اصطلاحات متونی که ترجمه می کنند آشنایی کامل دارند. این امر باعث افزایش سطح کیفی ترجمه ها و رعایت دقت در انتقال مفاهیم به زبان مقصد شده است.
ترجمه آی آر متون رشته های مختلف دانشگاهی را به افرادی می سپارد که در زمینه ترجمه این متون تخصص کافی داشته باشند. گروه مترجمین ترجمه آی آر آماده ارائه خدمات ترجمه متون رشته های مختلف دانشگاهی است:

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-متون-دانشگاهی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :