ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه رسمی چیست؟

قسمتی از ترجمه اسناد و مدارک مربوط به ترجمه اسناد رسمی می شود. این نوع از ترجمه ها دارای اهمیت قانونی بوده و قوانین بسیارویژه ای دارند، به همین دلیل هر مترجم عمومی حتی گاهی مترجم تخصصی نیز از صلاحیت های لازم برای انجام ترجمه این نوع متون برخوردار نیستند.
اگر بخواهیم تعریف دقیق تری از ترجمه اسناد رسمی داشته باشیم، ترجمه رسمی اسناد و مدارک دارای سربرگ های مراکز و اداره های رسمی است که حتما دارای مهر قضایی هستند.
عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا کار ترجمه اسناد رسمی اهمیت بالایی داشته باشد، از مهم ترین دلایلی که برای حساسیت بالای ترجمه اسناد رسمی می توان ذکر کرد این است که اسناد و مدارک رسمی را جهت ارسال به وزارت دادگستری و امور خارجه ترجمه می کنند، به همین دلیل لازم است تا برای ترجمه آن به افراد و موسساتی مراجعه کرد که دارای مجوزها و شرایط لازم هستند.
استفاده از مترجمین رسمی دادگستری از مهم ترین شرایطی است که موسسات ترجمه برای ترجمه اسناد رسمی به آن نیاز دارند.
ترجمه اسناد و مدارک به طور رسمی بیش تر برای کارهای مهاجرت، ترجمه شناسنامه، مدارک شناسایی تحصیلی و غیره صورت می گیرد و نیاز به مهر و امضای موسسات معتبر دارد. به همین دلیل ترجمه های غیر رسمی که شرایط لازم را نداشته باشند در این بخش پذیرفته نمی شوند.

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-رسمی-چیست؟.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :