ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه رزومه

خدمات ترجمه رزومهرزومه  دربرگیرنده خلاصه‌ای از اطلاعات شخصی، سوابق کاری و تحصیلی، مهارت‌های مرتبط و گاهی علائق یک فرد است. رزومه را معمولا  با دو نوع کاری و تحصیلی می‌شناسند. این سند کتبی می‌تواند در انتخاب فرد توسط کارفرما و یا دانشگاه مقصد  بسیار تأثیرگذار‌باشد. در این میان ارائه یک ترجمه خوب و بی‌نقص از هر یک از این دو نوع رزومه می‌تواند آینده شغلی و یا تحصیلی فرد را تحت‌الشعاع قرار‌دهد.

ترجمه رزومه کاری

گاهی افراد تمایل به همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های خارجی یا بین‌المللی در داخل و یا خارج از کشور را دارند. این تمایل حتی می‌تواند به مهاجرت نیز منجر‌شود. اما واضح است که تنها داشتن تمایل نمی‌تواند در گزینش فرد مؤثر‌باشد. تهیه یک رزومه کاری خوب اولین گام برای رسیدن به شغل مطلوب است. ترجمه صحیح و تخصصی متن  رزومه، دومین گام در این مسیر محسوب‌می‌شود. تعداد صفحات کم و شمار اندک واژگان مورد استفاده در متن رزومه، به‌هیچ‌عنوان از اهمیت ترجمه آن نمی‌کاهد. مترجم باید ترجمه‌ای دقیق و باکیفیت از رزومه کاری فرد را به او ارائه‌دهد. هرچقدر ترجمه بهتر صورت گیرد، شانس دیده‌شدن داوطلب جویای کار و استخدام او  بیشتر می‌شود. در زیر به نکات مهم و طلایی در ترجمه رزومه کاری اشاره شده است:
  • ترجمه دقیق کلیه جملات به زبان مقصد
  • دقت به نکات ریز و درشت موجود در متن رزومه
  • ویرایش متن ترجمه شده با حساسیت بالا
  • حذف اشتباهات نگارشی و املایی

ترجمه رزومه تحصیلی

پذیرش تحصیلی و یافتن شغل‌های آکادمیک در فراسوی مرزها همواره به عنوام یکی از بلند‌پروازی‌های افراد شناخته ‌می‌شود. اما برای رسیدن به چنین خواسته وآرزویی باید دو عامل مهم را درنظر‌گرفت: نوشتن یک رزومه تحصیلی خوب و ارائه ترجمه‌ای بی‌نقص و کامل از آن. ارسال یک ترجمه صحیح و حرفه‌ای می‌تواند دانشگاه مقصد را برای پذیرش مجاب کند. به‌هیچ‌‌عنوان نباید از مترجمین ماشینی آنلاین در این زمینه استفاده‌کرد. مترجمین حرفه‌ای می‌توانند نقش برجسته‌ای در دریافت ویزای تحصیلی افراد ایفا کنند.

خدمات ترجمه رزومه در ترجمه آی آر:

ترجمه آی آر «tarjome.ir» تجربه غنی در ترجمه متون توصیه نامه های تحصیلی و کاری دارد و برای اینکه ارسال این توصیه‌نامه‌ها نتیجه‌بخش باشد، می‌کوشد تا رزومه‌های ترجمه‌شده دارای کیفیت عالی و الگوهای متنوع باشند.

*** ثبت نام و ارسال سفارش ترجمه ***

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-رزومه.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :