ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه دانشجویی

خدمات ترجمه دانشجوییامروزه ترجمه دانشجویی یکی از برجسته ترین انواع خدمات ترجمه است و دلیل این موضوع، عدم تسلط کافی دانشجویان به زبان یا کمبود وقت آنها برای انجام کارهای ترجمه است که باعث شده دانشجویان به سمت ترجمه دانشجویی سوق پیدا کنند.
منظور از ترجمه دانشجویی، ترجمه متون به روش اصولی و روان و تخصصی و در عین حال ارزان است. این نوع ترجمه علیرغم قیمت پایین خود، از کیفیت زیادی برخوردار است و می‌تواند به عنوان پایان نامه، مقاله، تحقیق و... مورد استفاده قرار گیرد.
نابراین اگر دانشجو هستید و پروژه ای دارید که نیازمند ترجمه مطلوب است، ترجمه دانشجویی بهترین انتخاب خواهد بود. با انتخاب ترجمه دانشجویی، هم در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم از تخصصی بودن ترجمه مقاله یا تحقیق خود مطمئن هستید.

انواع ترجمه دانشجویی

دانشجویان محترم ممکن است در زمینه‌های متفاوتی سفارش ترجمه دانشجویی داشته باشند. بر همین اساس، انواع مختلف ترجمه دانشجویی در زیر آمده است:
•    ترجمه مقاله و کتاب برای دانشجویان و اساتید.
•    ترجمه مقالات تخصصی بر پایه استاندارد‌های آی اس آی
•    ترجمه کتاب‌ها و مجلات دانشگاه‌ها
•    ترجمه متون دانشگاهی و مجلات پیشنهادی
•    ترجمه فیلم‌های آموزشی از منابع خارجی
ترجمه انواع مقاله، کتاب، تحقیق، متن و... برای رشته‌ها و موضوعات مختلف نیز از جمله خدمات ترجمه آی آر است. درواقع تمام رشته‌های تحصیلی با گرایش‌های مختلف، می‌توانند کار ترجمه خود را به این تیم بسپارند.
همچنین اساتید و دانشجویان محترم می‌توانند کتب و مجلات خود را برای ترجمه ارزان و سریع به ما بسپارند تا پروژه آنها را در بهترین زمان و و با بالاترین کیفیت انجام دهیم. همکاری با دانشگاه‌های مختلف در زمینه ترجمه کتاب‌های دانشگاه و مجلات آن نیز از جمله خدمات تیم ترجمه آی آر است.

ویژگی‌های ترجمه دانشجویی

شاید یکی دیگر از دلایل محبوبیت این نوع ترجمه، ویژگی‌های بی بدیل آن باشد که وجه تمایز چشمگیری محسوب می‌شود. این ویژگی‌ها به قدری متمایز هستند که باعث محبوبیت زیاد این نوع ترجمه در بین کاربران شده اند.

قیمت ارزان

همانطور که گفته شد، قیمت این ترجمه در مقایسه با نمونه‌های دیگر بسیار پایین است و با توجه به توانایی مالی دانشجویان تعیین می‌گردد. درواقع قیمت مناسب ترجمه دانشجویی باعث شده است تا بسیاری از دانشجویان با خاطری آسوده‌تر سفارش ترجمه را ثبت کنند.

کیفیت بالا

یکی از ویژگی‌های بارز ترجمه دانشجویی کیفیت بسیار بالای آن است. در ترجمه متون به این روش سعی می‌شود تا علاوه بر حفظ ساختار اصلی و معنای درست واژگان یک مقاله، تخصص و زیبایی متون حفظ شود؛ در نتیجه، یک ترجمه با کیفیت و روان را شاهد خواهیم بود.

زمان تحویل

از آنجایی که دانشجویان وقت زیادی برای صبر کردن ندارند، زمان تحویل این نوع ترجمه به شدت پایین است و اگر درخواست دانشجو مبنی بر ترجمه فوری بوده و مدت زمان تعیین شده از بازه معمول پایین‌تر باشد، به نسبت به قیمت ترجمه افزوده شده و کار، در مدت زمان کمی انجام می‌شود.

گستردگی موضوعات

اگر تیمی به انجام کار ترجمه دانشجویی می‌پردازد، لازم است تا تمام موضوعات مرتبط با رشته‌های دانشجویان را پوشش دهد. با توجه به این موضوع که کارگروه ترجمه دانشجویی ترجمه آی آر متشکل از فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشجویی است، بنابراین سفارشها به اشخاصی ارجاع داده می شوند که تخصص کافی را داشته باشد تا متن شما از هرگونه خطا و اشتباه دور بماند.

قیمت ترجمه دانشجویی

همیشه مساله قیمت مشکل ساز است اما در این مورد، از آنجایی که متقاضیان این نوع ترجمه، دانشجویان هستند، نرخ انجام این کار بر اساس توانایی مالی این قشر از جامعه تعدیل شده است. بنابراین ترجمه دانشجویی ارزان و به صرفه‌تر از اکثر کارهای ترجمه است و استفاده از آن برای تحقیقات بزرگ و کوچک توصیه می‌شود. البته کیفیت این نوع ترجمه نیز در مقایسه با قیمت، پایین نیامده است و به صورت روان، بی نقص و تخصصی انجام می‌شود.
اما قیمت‌ها برای پروژه‌های مختلف متفاوت است. این تفاوت قیمت بر اساس حجم پروژه، میزان تخصصی بودن متون، سرعت تحویل متن و فاکتور‌های دیگر برآورد می‌شود.

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-دانشجویی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :