ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه توصیه نامه

خدمات ترجمه توصیه نامهتوصیه نامه ها از طرف استاد دانشگاه، کارفرما و یا حتی از طرف مشتری ها و در توصیف مهارتها و دستاوردهای آنها نوشته می‌شود. توصیه نامه می‌تواند در پیدا کردن یک شغل مناسب یا اخذ پذیرش از دانشگاه برای ادامه تحصیل مفید واقع شود.
دانشجویان ایرانی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور دارند و یا افرادی که قصد دارند به خارج از کشور مهاجرت کرده و برای گرفتن یک شغل، تقاضای خود را ارائه دهند، در کنار خدمات ترجمه رزومه به خدمات ترجمه توصیه نامه نیاز پیدا می‌کنند.
بنابر آنچه گفته شد، مخاطب توصیه نامه، مسئول پذیرش دانشگاه و یا مسئول استخدام نیروهای انسانی در کسب‌وکارها می‌باشد.

ترجمه توصیه نامه و اهمیت رعایت کیفیت آن

توصیه نامه وسیله‌ای برای انتقال تصویری روشن از مهارتها و دستاوردهای شماست. بنابراین اگر متن آن بصورت اصولی و باکیفیت نگاشته شده باشد، می‌تواند نقش بسزایی در پذیرش شما در دانشگاه‌ها و یا اخذ عناوین شغلی در خارج از کشور داشته باشد. با در نظر داشتن اهمیتی که توصیه نامه دارد، باید آن را به مترجمی بسپارید که در این زمینه تجربه کافی داشته باشد. نباید فراموش کرد که این نوع از نامه‌ها فرمت و الگوی ویژه‌ای دارند و حتماً باید در نگارش آنها از افراد متخصص کمک گرفت.

دو نوع فرمت ترجمه توصیه نامه

  1. ممکن است در سربرگ دانشگاه یا محل کارتان توسط استاد دانشگاه یا کارفرمای قبلی شما نگاشته شده باشد و شما آن را برای ترجمه ارسال کنید.
  2. می‌تواند کاملاً توسط ما و با توجه به رزومه‌های دریافتی نگاشته شود و اطلاعات تماس استاد دانشگاه یا کارفرمای شما برای تماس جهت تصدیق توصیه‌نامه در آن درج گردد.

خدمات ترجمه توصیه نامه توسط «ترجمه آی آر»

ترجمه آی آر با ایجاد کارگروه ترجمه توصیه نامه، متونی را به شما تحویل می‌دهد که عاری از اشتباهات گرامری هستند و متنی سلیس و روان دارند. چنین کیفیتی در ارائه خدمات ترجمه توصیه نامه می‌تواند در نتیجه‌بخش بودن اقدام شما برای پذیرش در دانشگاه‌ها و یا استخدام در خارج از کشور مثمر ثمر باشد.

*** ثبت نام و درج سفارش ترجمه توصیه نامه ***
مقالات مرتبط:

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-توصیه-نامه.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :