ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه تخصصی رشته مدیریت

ترجمه تخصصی رشته مدیریترشته مدیریت یکی از رشته های پر طرفدار دانشگاهی در ایران است که در حوزه علوم انسانی مخاطبان خاص خودش را دارد‌. این رشته دانشگاهی شامل گرایش‌های متعددی است که از جمله آنها می‌توان‌ به‌ مدیریت‌ بازرگانی‌، صنعتی‌، دولتی‌، جهانگردی‌ ، فناوری اطلاعات، بیمه‌، امور گمرکی‌ و امور بانکی‌ اشاره‌ کرد.
در حال حاضر، دانشجویان زیادی در شاخه‌های مختلف رشته مدیریت در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در حال تحصیل هستند.

نیاز دانشجویان به ترجمه تخصصی رشته مدیریت

بدون شک یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید این رشته، دسترسی به مقاله ها و پژوهش های به روز است. اما از آن جایی که پژوهش‌ها و مقالات موجود در ایران کافی نیستند، بیشتر دانشجویان و اساتید رشته مدیریت به سراغ ترجمه مقالات و کتاب‌های خارجی می‌روند، زیرا این مقالات به آنها کمک می‌کنند تا از مطالب به روز رشته خود آگاهی داشته باشند و در تحقیقات و مطالعات خود از آنها استفاده کنند.
همچنین دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت برای ترجمه مقالات خود و چاپ آنها در مجلات معتبر خارجی، نیازمند ترجمه تخصصی مقالات خود از زبان فارسی به زبان های زنده دنیا هستند.

چالش های دانشجویان مدیریت در ترجمه متون تخصصی

دانشجویان و اساتید رشته مدیریت، برای دسترسی به منابع مفید خارجی با چالش‌ها و مشکلاتی رو به رو هستند. یکی از مهم‌ترین چالش‌ها و مشکلات این گروه، وجود مقالات ترجمه شده قدیمی است که نیاز آن‌ها را برای برخورداری از اطلاعات جدید و مفید برطرف نمی سازد. زیرا رشته مدیریت از جمله رشته‌های پویایی است که هر روز تغییراتی در آن صورت می‌گیرد و مقالات ترجمه شده قدیمی نمی‌توانند اطلاعات مفیدی در اختیار خوانندگان خود قرار دهند.
از طرف دیگر، وقتی دانشجویان این رشته به فکر ترجمه مقالات و کتاب‌های جدید خارجی می‌افتند، به سراغ برخی مراکز دارالترجمه یا مترجم‌های عمومی می‌روند و با مشکلات جدیدی رو به رو می‌شوند. در بیش تر موارد، ترجمه‌ای که تحویل می‌گیرند، نه تنها کمکی به حال آن‌ها نمی‌کند، بلکه بیشتر باعث سردرگمی آنها شده و هزینه صرف شده را هدر می‌دهد. متأسفانه برخی از مراکز ترجمه از مترجمین عمومی یا کم‌تجربه برای انجام ترجمه‌های متون تخصصی مثل مدیریت استفاده می‌کنند؛ در حالی که این رشته دارای اصطلاحات و اطلاعات خاصی است و مترجم این رشته علاوه بر داشتن مهارت‌های ترجمه باید علم کافی درباره این رشته را نیز داشته باشد و اصطلاحات و عبارات خاص آن را بشناسد. به همین دلیل اگر می‌خواهید هزینه و وقت شما هدر نرود، باید به سراغ مترجمین متخصص این رشته بروید که گاهی پیدا کردن این گروه از مترجمین کار دشواری است.

خدمات ترجمه تخصصی رشته مدیریت

ترجمه آی آر برای حل این مشکلات و چالش ها تدابیر ویژه‌ای اندیشیده و اقدام به استفاده از مترجمین با سابقه و آشنا به حوزه مدیریت کرده است . به عبارت دیگر گروه ما ترجمه این نوع متون را به فارغ‌التحصیلان رشته مدیریت می‌سپارد تا نه تنها مشکلات و چالش‌های پیش روی دانشجویان و اساتید این رشته حل شود، بلکه ترجمه‌های بسیار با کیفیت و تخصصی را تحویل افراد دهیم .
شما می‌توانید مقالات، پژوهش‌ها و کتاب‌های خارجی مورد نیازتان را در زمینه مدیریت برای ترجمه به مترجمین حرفه‌ای ما بسپارید. همچنین ترجمه آی آر آماده ارائه خدمات تخصصی ترجمه مقالات و کتب شما به زبانهای زنده دنیا می باشد.

*** ثبت سفارش ترجمه ***

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-تخصصی-رشته-مدیریت.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :