ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه به زبان‌های مختلف

امروزه روابط کشور‌ها به سرعت در حال پیشرفت است. دانش‌آموزان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متخصصان حوزه‌های مختلف دانش به طور فزاینده‌ای با نیاز به ترجمه متن از یک زبان به دیگر، مواجه می‌شوند.
از آنجا که الویت و چالش اصلی در ترجمه متون، انتقال صحیح معنا است، مترجم باید هوشیار باشد و از موضوع و فضای حاکم بر متن آگاهی داشته باشد. از مهم‌ترین عواملی که انتقال معنا را با دشواری مواجه می‌کنند؛ استفاده از واژگان تخصصی، تفاوت‌های ساختاری، سبکی و فرهنگی میان زبان‌ها است؛ که لازمه‌ی آن تبدیل ساخت متن اصلی به ساختاری متناسب در زبان مقصد است.
طبیعتاً ترجمه‌ی هر زبانی به زبان دیگر چالش‌های خاص خود را به همراه دارد. امروزه ترجمه در قالب رشته‌های مستقل دانشگاهی نظیر مترجمی زبان انگلیسی، مترجمی زبان فرانسه و ... تدریس می‌شود. صنعت ترجمه نیز با وجود مترجمینی پویا هر روزه در حال پیشرفت و دستیابی به روش‌های جدید در امر ترجمه است. ترجمه‌آی‌آر (tarjome.ir) نیز به عنوان یکی از پرچمداران صنعت ترجمه همواره تلاش کرده تا گستره وسیعتری از انواع خدمات ترجمه متون به زبانهای مختلف و از زبانهای خارجی به زبان فارسی را ارائه دهد. خدمات ترجمه این گروه از این منظر به موارد زیر تقسیم می شود:
  • ترجمه زبان انگلیسی
  • ترجمه زبان روسی
  • ترجمه زبان فرانسه
  • ترجمه زبان آلمانی
  • ترجمه زبان عربی
  • ترجمه زبان چینی

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-به-زبان‌های-مختلف.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :