ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه اسناد ومدارک

ترجمه اسناد و مدارکیکی از مهم ترین انواع خدمات ترجمه مربوط به ترجمه اسناد و مدارک می باشد. این نوع از خدمات ترجمه متقاضیان زیادی دارد که ممکن است به دلیل ادامه تحصیل ، مهاجرت، شرکت در مناقصه، کارهای تجاری و موارد دیگر نیاز به ترجمه اسناد و یا مدارک خود داشته باشند. به دلیل اهمیت بالای این نوع از ترجمه ها و تخصصی بودن آن، ترجمه اسناد مترجم خاص خودش را دارد و نمی توان آن را به هر موسسه یا شخصی سپرد.

ترجمه اسناد به زبان انگلیسی

عمده ترین مخاطبان ترجمه اسناد را کسانی تشکیل می دهند که قصد دارند اسناد و مدارک فارسی خود را به دلایل مختلفی که در بالا ذکر شد، به زبان انگلیسی ترجمه کنند. به عبارت دیگر، یکی از داغ ترین قسمت های ترجمه این نوع متون مربوط به ترجمه اسناد از فارسی به انگلیسی می باشد. البته گروه دومی نیز وجود دارند که به دنبال ترجمه اسناد و مدارک از انگلیسی به فارسی هستند. هر دو این گروه ها برای رفع نیاز خود باید به سراغ مترجمانی کاملا متخصص و مجرب در زمینه ترجمه اسناد و مدارک بروند تا بدون کوچک ترین اشتباهی این اسناد و مدارک را از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی برگردانند. در این نوع از ترجمه ها، امکان مراجعه به هر مترجمی وجود ندارد و علاوه بر مهارت های که لازم است مترجم در زمینه ترجمه متون عمومی و تسلط به زبان مبدا و مقصد داشته باشد، نیاز به وجود برخی ویژگی ها، شرایط و صلاحیت های خاص است.

خدمات ترجمه آی آر در حیطه ترجمه اسناد و مدارک

همانطور که ذکر شد، ترجمه اسناد و مدارک به دلیل حساسیت بالای متون باید توسّط مترجمانی ترجمه شوند که داری تخصّص لازم در این زمینه باشند. گروه ترجمه آی آر متشکّل از شمار زیادی از مترجمین خبره کشور است که برخی از بهترین آنها کارگروه ترجمه اسناد و مدارک را تشکیل می دهند. اعضای این کارگروه دارای سالها تجربه در زمینه ترجمه اسناد و مدارک هستند و سفارش هایی که توسّط آنها انجام می شود از کیفیت و دقّت مطلوبی برخوردار است.
فعّالیت این گروه در دو بخش انجام می شود:

ترجمه غیر رسمی اسناد و مدارک

در بسیاری از موارد لازم نیست ترجمه اسناد و مدارک بصورت رسمی باشد. از جمله این موارد می توان به ترجمه اسناد و مدارک شرکتها جهت رویت کارفرمایان خارجی، ترجمه ریزنمرات و برخی از مدارک لازم برای مهاجرت اشاره کرد که نیازی به تایید رسمی ندارند و صرفاً سربرگ و مهر مؤسسه برای آنها کافی است.
 

ترجمه رسمی اسناد و مدارک

چنانچه با مفهوم "ترجمه رسمی" آشنایی کافی ندارید، می توانید مقاله "ترجمه رسمی چیست؟" را مطالعه کنید. ترجمه آی آر فعلاً سفارشاتی را می پذیرد که نیاز به تأیید رسمی نداشته باشند. بخش ترجمه اسناد رسمی به زودی در سایت ترجمه آی آر راه اندازی خواهد شد و هدف ما از ایجاد این بخش، ارائه بهترین خدمات ترجمه اسناد و مدارک رسمی برای رفع نیاز مردم است.
اخبار راه اندازی این بخش از طریق همین صفحه و همچنین بخش اخبار ترجمه به اطّلاع شما خواهد رسید. برای اطّلاع از آخرین اخبار سایت ترجمه آی آر می توانید در سایت ثبت نام کرده و یا آدرس ایمیل خود را از طریق فرم زیر و یا از طریق قسمت خبرنامه در امکانات بخش راست سایت ارسال کنید.

Link: https://tarjome.ir/page/ترجمه-اسناد-ومدارک.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :