ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

تایپ متن فارسی

در میان انواع خدمات تایپ، اگرچه تایپ متن فارسی خام بدون داشتن جدول و نمودار و فرمول و... نسبت به سایر خدمات تایپ، خدمت ساده‌ای به نظر می‌رسد، امّا باید در نظر داشت که حجم عمده‌ای از سفارشات تایپ، مربوط به این نوع از خدمات است. ضمن اینکه، انواع خدمات تایپ در کنار متن خام قرار می‌گیرند و در اکثر سفارشات تایپ، حتماً این نوع از خدمات نیز ارائه می‌شود.

بنابرآنچه گفته شد ترجمه متن فارسی خام بخش عمده‌ای از سفارشات ترجمه آی آر را تشکیل می‌دهد و به همین دلیل ترجمه آی آر برای بهبود ارائه این نوع از خدمات تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است:

رعایت حق مالکیت آثار تایپ شده

حق مالکیت آثاری که تایپ می‌شود در اختیار مشتری است و ترجمه آی آر هیچ گونه استفاده‌ای از سفارشات تایپ شده نخواهد کرد و به هیچ عنوان آنها را در اختیار دیگران نخواهد گذاشت.

تحویل سریع سفارشات تایپ

ترجمه آی آر با گرد هم آوردن شمار زیادی از تایپیست های فوری کار، ظرفیت بالایی در پذیرش سفارشات تایپ بدست آورده و می‌تواند سفارشات حجیم شما را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب تحویل دهد.

حفظ کیفیت و مطابقت سفارشات با فایلهای دریافتی

ترجمه آی آر ضامن کیفیت و مطابقت فایل تایپ شده با متن سفارش است و چنانچه مغایرتی در متن تحویل داده شده به مشتری وجود داشته باشد، این مؤسسه پاسخگوی شماست.

امکان ارائه خدمات ویرایش، صفحه‌بندی و ...

پس از تایپ متن فارسی خام، امکان ارائه خدمات صفحه بندی، ویرایش متون، درج عکس و نمودار و ... نیز وجود دارد. ضمن اینکه تایپیست‌های ویژه ای برای تایپ فرمول، رسم جدول، ترسیم اشکال و ... با ترجمه آی آر همکاری دارند.

ثبت سفارش تایپ نقطه شروع همکاری ماست.
امّا ارتباط ما با شما پس از تحویل سفارش تایپ شده به اتمام نمی‌رسد.
با ما خدمات پس از فروش طلائی را تجربه کنید.

*** ثبت نام و درج سفارش تایپ ***

صفحات مرتبط:
هزینه خدمات تایپ
هزینه خدمات تایپ متن فارسی

Link: https://tarjome.ir/page/تایپ-متن-فارسی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :