ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

تایپ در لحظه

تایپ در لحظهامروزه با پیشرفت تکنولوژی، گسترش دنیای مجازی و انتشار در لحظه اخبار و موضوعات گوناگون، همواره انسان با مسائل جدیدی روبرو می‌شود. در حیطه خدمات تایپ نیز یکی از انواع نوظهور سفارشات تایپ مربوط به تایپ در لحظه است. تایپ در لحظه یکی از اهداف خدمات «اعزام تایپیست به محل» است. یعنی با اعزام تایپیست به محل همایش و یا سخنرانی، گفتار شما در لحظه تایپ شده و می‌توانید متن هر سخنرانی را بلافاصله منتشر کنید.

چالش ها و مشکلات تایپ در لحظه

تایپ در لحظه و یا تایپ لحظه‌ای نسبت به سایر انواع تایپ دشواری‌های بیشتری دارد. چرا که دقت و تمرکز بالایی لازم است تا کلمات و جملات را به خوبی بفهمیم و بلافاصله آن‌ها را تایپ کنیم. از آنجا که سرعت گفتار هر شخص متفاوت است و گوینده ممکن است از سرعت بالایی برخوردار باشد داشتن سرعت، تمرکز و حافظه قوی ضروری به نظر می‌رسد. در غیر اینصورت ممکن است از سخنرانی عقب بماند و کار از دست برود. اعزام تایپیست به محل نسبت به سایر انواع تایپ استرس بیشتری دارد مخصوصاً اگر بخواهید تایپ در لحظه در سایت قرار گیرد و آن‌را منتشر کنید. در تایپ سخنرانی و همایش، تایپیست با محدودیت زمانی حساسی مواجه است. همچنین امکان بروز اتفاقات پیش‌بینی نشده مثل خرابی سیستم، عدم کیفیت صدای گوینده، شلوغی محل و یا سرعت بالای گوینده وجود دارد. البته این اضطراب بر کارفرما نیز حاکم است چرا که ممکن است با سپردن کار خود به دست افراد غیر مسئول و بدون مهارت لازم متحمل خسارت شود. همچنین ممکن است تایپ سخنرانی و یا همایش، سیمایی تخصصی‌تر به خود گیرد؛ مثلاً زمانی که همایش شما به زبان دیگری برگزار شود و لازم باشد که تایپیست آن را بلافاصله تایپ کند و یا شاید پیچیده‌‌ترین حالت آن یعنی برگردان از زبانی به زبان دیگر و تایپ آن در لحظه صورت گیرد؛ جایی که تایپیست نقش مترجم را نیز ایفا می کند.

ترجمه آی آر و ارائه خدمات تایپ در لحظه

به دلیل سختی و استرس بالای این نوع تایپ و مهارت و سرعت بالایی که طلب می‌کند ما نمی‌توانیم تایپ همایش و سخنرانی خود را به دست هر کسی بسپاریم، زیرا غفلت در زمان به معنی از دست رفتن کار است.
تایپیست‌های ما در ترجمه آی آر توانایی و مهارت لازم برای هر نوع تایپ را دارند تا نیاز‌های شما را با بالا‌ترین کیفیت و قیمت مناسب برطرف سازند.
برای ثبت سفارش اعزام تایپیست به محل جهت ارائه خدمات تایپ در لحظه، شماره تماس خود را از طریق فرم «ارتباط سریع با ما» در ذیل این متن ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
مطالب مرتبط:
اعزام تایپیست به محل

Link: https://tarjome.ir/page/تایپ-در-لحظه-16.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :