ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

تایپ از روی pdf

خدمات تایپ از روی فایل pdfتایپ فایل از جمله کارهایی است که یک دانشجو یا دانش آموز در حین تحصیل خود گاهی به آن نیاز پیدا می کند. به عبارت دیگر می توان گفت بدون شک همه دانش آموزان و دانشجویان حداقل یک بار به سراغ تایپ مطلب خاصی به عنوان فعالیت درسی رفته اند. البته قشرهای دیگر نیز به دلایل مختلف از جلمه کاری، پژوهشی و ... به سراغ تایپ می روند. به همین دلیل، تایپ فقط مختص دانش آموزان و دانشجویان نیست، بلکه پژوهشگران و محققان، اساتید دانشگاه، کارکنان شرکت ها و .. نیز با انواع مختلف خدمات تایپ سر و کار دارند. تایپ ها ممکن است از روی فایلهای صوتی، تصویری و یا از روی نوشته ها صورت بگیرد. البته تایپ هایی که از روی نوشته انجام می شود، خود انواع مختلفی دارد و می تواند شامل تایپ از روی عکس یا تایپ از روی فایل pdf و حتی تایپ از روی کتاب یا تایپ از روی دست نوشته یا و غیره باشد.

تایپ از روی فایل پی دی اف

یکی از مهم ترین و بزرگ ترین مشکلاتی که ما در استفاده از مطالب فایل پی دی اف با آن مواجه هستیم، کپی نشدن متن این نوع فایل ها است که برخلاف فایل ورد نمی توان به آسانی مطالب آن را کپی کرد، مخصوصاً اگر مطالب به زبان فارسی باشند. بنابراین، ممکن است افراد برای استفاده از مطالب و یا اعمال تغییر در محتوای این فایلها مجبور باشند به سراغ تایپ مطالب آن بروند.
در مواردی نیز، فایل پی دی اف، تصویر بی کیفیت یک عکس نوشته است که به علت کیفیت پایین عکس نوشته نمی توان آن را با استفاده از نرم افزارهای OCR به متن تبدیل کرد.
بیش تر ما وقت کافی برای این که مطالب فایل پی دی اف مورد نیازمان را تایپ کنیم نداریم، یا شاید هم مهارت های لازم در زمینه تایپ را نداشته باشیم، همچنین برخی ها نیز دسترسی به کامپیوتر و رایانه برای تایپ مطالبشان ندارند، طولانی بودن مطلب از دیگر عواملی است که ما به سراغ سفارش تایپ می رویم. تایپیستی که قرار است از روی فایل پی دی اف مطالب مورد نیاز ما را تایپ کند، باید از مهارت کافی در این زمینه بر خوردار باشد. سرعت و دقت در کار تایپ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
 

خدمات ترجمه آی آر در حوزه تایپ از pdf

اگر به دلیل کمبود وقت یا هر دلیل دیگری نیاز به سفارش تایپ دارید، می توانید از تایپیست های بسیار حرفه ای ترجمه آی آر نهایت استفاده را ببرید. ما تایپیست هایی در اختیار داریم که از دقت و سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند ومی توانند با بهترین کیفیت مطالب موردنیاز شما را از روی عکس یا پی دی اف تایپ کنند. همچنین قیمت مناسب از دیگر ویژگی های مثبت گروه ترجمه آی آر است.

Link: https://tarjome.ir/page/تایپ-از-روی-pdf.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :