ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

تایپ از روی فایل صوتی

تایپ فایل صوتیما در موقعیت های مختلفی نیاز به تایپ فایل هایمان پیدا می کنیم و اگر خودمان فرصت یا مهارت کافی برای تایپ نداشته باشیم، به سراغ تایپیست می رویم. البته برخی ها فکر می کنند تایپ از روی فایل فقط شامل تایپ از روی کتاب، عکس، فایل پی دی اف و .‌‌.است. اما خدمات تایپ انواع مختلف دیگری نیز دارد.
اگر شما فایل صوتی در هر زمینه ای از جمله سخنرانی، شغلی، درسی، علمی و ... دارید که می خواهید متن نوشته شده  آن را داشته باشید، پیش روی شما گزینه ای به نام تایپ از روی صدا وجود دارد. شما می توانید به سراغ تایپیست ها بروید و فایل صوتی خود را به آن ها بسپارید تا صوت را تبدیل به‌ متن کنند.
به عبارت دیگر، تایپ از روی فایل صوتی از جمله مواردی هست که گاهی ممکن است با آن سر و کار داشته باشیم.

چالش ها و مشکلات تایپ فایل صوتی

تایپ از روی صدا  نسبت به تایپ از روی متن و کتاب دشواری های بیشتری دارد. زیرا تایپیستی که از روی فایل نوشتاری تایپ می کند می تواند به راحتی متن را ببینند و همان را بنویسد. اما وقتی می خواهیم متنی را از روی فایل صوتی به صورت نوشتاری در بیاوریم نیاز به دقت و تمرکز بالا داریم تا کلمات و جملات را کامل متوجه شویم و از سوی دیگر بتوانیم آن را با سرعت بالا به صورت تایپ شده در بیاوریم. اگر ما از سرعت کافی برخوردار نباشیم، این کار ممکن است زمان زیادی از ما بگیرد. بسیاری از افراد به دلیل این که وقت کافی ندارند، همچنین ممکن است به کامپیوتر دسترسی نداشته باشند و یا توانایی کافی در تایپ شنیداری را در خود نمی بینند،  به سراغ تایپیست می روند تا فایل صوتی خود را که ممکن است محتوای درسی، کاری یا آموزشی داشته باشد تبدیل به متن کنند. تایپیستی که قصد دارد فایل صوتی را از صوت به نوشتار تبدیل کند باید در تشخیص صحیح کلمات توانایی لازم را داشته باشد، و از سوی دیگر از سرعت و دقت بالایی برای پیاده کردن صوت به متن برخوردار باشد‌.
گاهی فایل های صوتی که ما نیاز به تایپ آن ها داریم، ممکن است به زبان دیگر مثل انگلیسی و ... باشند، به همین دلیل در این گونه موارد، تایپیست باید کاملا به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که فایل صوتی به آن زبان است، آشنا بوده و بتواند بدون اشتباه صوت را به صورت متن پیاده کند.

ترجمه آی آر و ارائه خدمات تایپ فایل صوتی

سرعت، دقت و فهم درست کلمات از جمله مواردی است که یک تایپیست حرفه ای برای تایپ فایل صوتی به آن نیاز دارد. از سوی دیگر این نوع کارها نیاز به حوصله زیادی نیز دارد. به همین دلیل ما نمی توانیم فایل های صوتی مان را به دست هر شخصی بسپاریم.
تایپیست هایی که در گروه "ترجمه آی آر" فعالیت دارند، نه تنها از  مهارت و توانایی های لازم در زمینه تایپ فایل پی دی اف و متن دست نویس و... برخوردارند بلکه تایپیست های حرفه ای ما توانایی تبدیل صوت به متن را نیز دارند و می توانند نیازهای شما را با بهترین کیفیت و سرعت بالا و قیمت مناسب برطرف سازند.
شما می توانید فایل های صوتی خود را در هر زمینه ای که می خواهید به تایپیست های ما بسپارید و متن هایی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب تحویل بگیرید.

Link: https://tarjome.ir/page/تایپ-از-روی-فایل-صوتی.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :