ثبت نام کنید و سفارش دهید!
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

تایپ از روی دست نویس

تایپ از دست نویسگاهی اوقات ما نیاز داریم تا مطالب خود را به صورت تایپ شده در بیاوریم‌. این مطالب می توانند شامل  تایپ از روی فایل پی دی اف ، تایپ از روی عکس و یا تایپ از روی صوت باشند. در کنار این نوع تایپ ها، نوع دیگری نیز به چشم می خورد که تایپ از روی نوشته یا تایپ دست نویس نام دارد.
شاید برای شما هم این موقعیت پیش آمده باشد که متنی را خودتان بر روی کاغذ نوشته اید و یا متن نوشته شده ای را به شما داده اند و حالا به متن تایپ شده ی آن نیاز دارید. از طرف دیگر خودتان وقت یا امکانات کافی برای تایپ این دست نوشته را در اختیار ندارید، در این صورت مراجعه به خدمات تایپ می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
خدمات تایپ، محدود به تایپ از روی فایل یا صوت و عکس نمی شود و بسیار بحث گسترده ای است.  در این شرایط می توانید به سراغ یک تایپیست حرفه ای رفته و تایپ از روی دست خط خود را به او بسپارید. خدمات تایپ از دست نویس به شما کمک می کند تا بتوانید نیاز خود را برطرف سازید. اما باید توجه کنید این نوع تایپ نیز مثل انواع دیگر خدمات تایپ، شرایط خاص خودش را دارد.

مشکلات تایپ از روی دست خط

بیش تر ما به دلایل مختلفی از جمله نداشتن وقت کافی، عدم دسترسی به کامپیوتر و لپ تاپ و یا نداشتن سرعت و دقت کافی در تایپ ترجیح می دهیم  به سراغ تایپیست ها برویم و مطالب، عکس ها، دست نوشته ها و صوت های خود را برای تایپ به آن ها بسپاریم. اما باید به این نکته توجه کنیم که تایپیست مورد نظر ما باید حرفه ای بوده و از سرعت و دقت خوبی برخوردار باشد.
تایپ نوعی مهارت است که هر کسی از عهده آن بر نمی آید. به همین دلیل لازم است در انتخاب تایپیست خود دقت کافی داشته باشیم.
از سوی دیگر، هنگامی که ما نیاز به تایپ از روی دست خط داریم، ممکن است نوشته هایمان بسیار خوانا نباشد و  در این صورت اگر به یک تایپیست حرفه ای مراجعه نکرده باشیم، کیفیت متن تایپ شده ما پایین خواهد بود و غلط های نگارشی زیادی خواهد داشت‌. تایپیست باید در کنار برخورداری از سرعت و دقت بالا، حوصله خوبی نیز برای این کار داشته باشد زیرا دست نوشته ها همیشه مثل فایل پی دی اف خوانا نیستند؛ بنابراین لازم است تایپیست روی این دست نوشته ها تمرکز کرده و با حوصله و بدون اشتباه آن ها را تایپ کند.
امروزه تبلیغات خدمات تایپ بسیار گسترده  شده و در هر گوشه از شهر به چشم می خورد اما به دلیل حساسیتی که در کیفیت متن تایپ شده وجود دارد، اگر به دنبال متن با کیفیت و بدون مشکل تایپی هستیم بهتر است به سراغ حرفه ها برویم.

ترجمه آی آر و خدمات تایپ از روی دستنویس

ترجمه آی آر به لطف همکاری با تایپیست های بسیار حرفه ای می تواند نیازهای شما را در هر زمینه ای به بهترین شکل ممکن و در زمان کوتاه رفع کند. شما می توانید در کنار استفاده  از خدمات تایپ  مثل تایپ از روی پی دی اف یا تایپ از روی صوت، دست نوشته های خود را نیز به ما بسپارید تا با کیفیت بالا و قیمت مناسب به صورت تایپ شده به شما تحویل دهیم.

Link: https://tarjome.ir/page/تایپ-از-روی-دست-نویس.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :