ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

بیمه ترجمه

خدمات بیمه ترجمهدر سال‌های اخیر به دلیل پیشرفت تجارت در زمینه‌های مختلف با کشورهای دیگر، نامه‌نگاری بین شرکت‌ها جهت ایجاد ارتباط، معرفی خدمات و انجام سفارشات نقش پررنگتری پیدا کرده است. در قالب موارد، حجم نامه‌ها و مکاتبات در شرکت‌ها آنقدر بالا نیست که استخدام یک مترجم دائمی مقرون به صرفه باشد. از طرفی برخی از این شرکت‌ها نیازمند دریافت خدمات ترجمه به زبانهای مختلف هستند و نمی‌توانند برای هر یک از این زبانها مترجم مخصوص خود را استخدام کنند. در نتیجه مجبور می‌شوند ترجمه اسناد، نامه‌ها و مکاتبات خود را در قالب سفارشات مستقل به مراکز ارائه خدمات ترجمه بسپارند. بسیاری از این نامه‌ها باید بصورت فوری ترجمه شوند که این خود دلیلی برای افزایش قیمت ترجمه است.

ترجمه آی آر برای حل مشکل این گروه از مشتریان خود، خدمات نوینی را تحت عنوان «بیمه ترجمه» ارائه می‌کند. با استفاده از طرح «بیمه ترجمه» بستری فراهم شده تا مشتریان محترم بتوانند با هزینه کمتر و آسودگی خاطر بیشتر، نامه‌ها و قراردادهای خود را جهت ترجمه برون‌سپاری کنند و آنها را بصورت فوری تحویل بگیرند، بدون اینکه هزینه‌ای مازاد برای فوریت ترجمه خود پرداخت کنند. افراد مشمول «بیمه ترجمه»  حتّی از تخفیف ویژه نیز برخوردار خواهند شد.

ساز و کار طرح «بیمه ترجمه»

ترجمه آی آر بوسیله طرح مشتری‌مداری خود به نام "بیمه ترجمه" به مشتریان گرامی خدمات ویژه‌ای را عرضه می‌کند که تا کنون در مؤسسات مشابه نمونه چنین خدماتی ارائه نشده است. این بیمه مخصوص شرکت‌ها و مؤسساتی است که به دنبال مترجم زبانهای مختلف جهت ترجمه اسناد خود هستند. کاربرد طرح "بیمه ترجمه" به شرح زیر است:
مشتری محترم با مراجعه به "سایت ترجمه آی آر" حساب کاربری مختص خود را ایجاد می‌کند. مبلغی را جهت دریافت یک دوره خدمات ویژه ترجمه به حساب کاربری خود واریز می‌کند. تا پایان یافتن مبلغی که در حساب کاربری موجود است، مشتری می‌تواند از خدمات مختلف ترجمه‌آی‌آر با شرایط مخصوص بیمه‌شدگان استفاده کند. ترجمه آی آر تخفیف ویژه‌ای را برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته است. مشتری علاوه بر اینکه با تخفیف تعیین شده هزینه کمتری را پرداخت می‌کند، می‌تواند سفارش ترجمه خود را بصورت فوری امّا با قیمت عادّی دریافت کند. در نتیجه با «بیمه ترجمه» دریافت خدمات باکیفیت ترجمه بصورت فوری تضمین خواهد شد و مشتری در زمان دلخواه، سفارش خود را با کیفیتی عالی تحویل خواهد گرفت.

بسته‌هابی بیمه ترجمه

بسته 1 میلیون تومانی
مبلغ پرداختی: 1 میلیون تومان
مبلغ شارژ حساب مشتری: 1 میلیون و 50 هزار تومان (5 درصد شارژ اضافه)

بسته 2 میلیون تومانی
مبلغ پرداختی: 2 میلیون تومان
مبلغ شارژ حساب: 2 میلیون و 200 هزار تومان (10 درصد شارژ اضافه)

بسته 3 میلیون تومانی:
مبلغ پرداختی: 3 میلیون تومان
مبلغ شارژ حساب: 3 میلیون و 400 هزار تومان (13 درصد شارژ اضافه)

بسته 4 میلیون تومانی
مبلغ پرداختی: 4 میلیون تومان
مبلغ شارژ حساب: 4 میلیون و 640 هزار تومان (16 درصد شارژ اضافه

بسته 5 میلیون تومانی
مبلغ پرداختی: 5 میلیون تومان
مبلغ شارژ حساب: 6 میلیون تومان (20 درصد شارژ اضافه)

برای خرید بیمه ترجمه با ما تماس بگیرید. (تماس با ترجمه آی آر)
مقاله مرتبط:  قرارداد همکاری با شرکتها برای ارائه انواع خدمات ترجمه

Link: https://tarjome.ir/page/بیمه-ترجمه.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :