ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

انواع خدمات ترجمه

انواع نیاز افراد به خدمات ترجمه گستره وسیعی دارد: دانشجویی برای چاپ مقاله خود در ژورنال های خارجی نیاز به خدمات ترجمه دارد؛ تاجری برای فروش محصولات خود به کشورهای خارجی؛ مؤسسه ای برای تکمیل صفحات وبسایت خود و ...
با توجّه به گستره وسیع و متنوع نیاز افراد به خدمات ترجمه طبیعتاً ارائه انواع مختلف خدمات ترجمه ضروری به نظر می‌رسد. به این منظور ترجمه آی آر با تشکیل گروه عظیمی از مترجمین خبره کشور که تجربه درخشانی در ارائه انواع خدمات ترجمه دارند، توانسته است به خوبی پاسخگوی انواع نیازهای مشتریان در زمینه ارائه خدمات ترجمه باشد. در ذیل به برخی از انواع خدمات «ترجمه آی آر» اشاره می شود:

ترجمه متون تخصصی

هنگام ثبت سفارش برای ترجمه متون تخصصی، کاربر باید از لیست رشته های پیش بینی شده در سیستم سایت، نوع متن خود را انتخاب کند. این متن متناسب با تخصصی که کاربر انتخاب کرده است به مترجمی واگذار می شود که در این حوزه صاحب تخصص است.

ترجمه متون عمومی

خدمات ترجمه متون عمومی سامانه ترجمه آی آر از زبان فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و از زبان فارسی به زبانهای فرانسه، روسی، آلمانی، عربی و بالعکس ارائه می شود. بدیهی است که یک متن درصورتی عمومی محسوب می شود که عاری از لغات و اصطلاحات تخصصی باشد. تعرفه ترجمه عمومی به زبان انگلیسی و بالعکس به تفکیک، در قسمت تعرفه ها مشخص شده است. برای به دست آوردن تعرفه ترجمه به زبانهای دیگر و ترجمه متون تخصصی می توانید از ابزار "محاسبه فوری هزینه ترجمه" در بلوک سمت راست سایت استفاده کنید.

ترجمه متون دانشگاهی

با گسترش رشته های دانشگاهی در کشور، نیاز به ترجمه تخصصی رشته های دانشگاهی بیش از پیش احساس می شود. مترجمین گروه ترجمه آی آر متشکل از فارغ التحصیلان رشته های متخلف دانشگاهی است. ترجمه آی آر با ارجاع ترجمه های تخصصی رشته های مختلف دانشگاهی به مترجمین متخصص، ترجمه هایی را به ارائه می دهد که از دقت و کیفیت عالی برخوردارند.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه "ترجمه متون دانشگاهی" مراجعه کنید.

ترجمه سایت

امروزه مدیران کسب و کارها با راه اندازی سایت های اینترنتی در صدد گسترش بازار خود هستند. با راه اندازی یک سایت فارسی زبان می توانید کسب و کار خود را به خارج از منطقه و شهر خود بکشانید. اما برای کسب و کارهایی که گنجایش بازار جهانی را دارند، ترجمه محتوای سایت به زبانهای زنده دنیا ضرورت دارد.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه "خدمات ترجمه سایت" مراجعه کنید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

زبان انگلیسی به دلیل بین المللی بودن، در تمام زمینه ها کاربرد وسیعی دارد. بسیاری از منابع علمی برای تحصیل، تحقیق، پایان نامه و تز دکتری به زبان انگلیسی هستند که این خود دلیلی بر نیاز جامعه به ترجمه منابع از زبان انگلیسی به فارسی است. در نتیجه همین نیاز جامعه است که متخصصین زیادی در حوزه مترجمی زبان انگلیسی تربیت شده اند. گروه ترجمه آی آر در میان فارغ التحصیلان و زبان آموزان این رشته با گروهی از مترجمین مسلط به زبان انگلیسی و نیز قواعد ترجمه به زبان فارسی همکاری دارد به امید اینکه بتواند رضایت کاربران عزیز را در پی داشته باشد.

ترجمه متون دست نوشته

شما عزیزان می توانید با ارائه دست نوشته های خوانای خود نیز، ترجمه تایپ شده آن را درخواست کنید. برای سفارش ترجمه از روی دست نوشته های شما، هنگام ثبت سفارش، در انتهای فرم سفارش خود، گزینه "تحویل حضوری" را فعال کنید. همکاران ما در تماس خود با شما جزئیات نحوه ارسال سفارش به آدرس موسسه را شرح خواهند داد.

ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه

مترجمین ما در زمینه های تخصصی مختلف (در نوار سمت راست سایت در قسمت محاسبه فوری هزینه ترجمه) توانایی لازم برای ارائه ترجمه ای بی نقص را دارند. شما می توانید با ارسال چکیده مقاله و پایان نامه های خود، ترجمه آن ها را به زبان مورد نظرتان از مترجمین ما بخواهید.

ترجمه فایل صوتی و تصویری

یکی از جذابترین و دشوارترین بخش یادگیری هر زبانی، بخش صوتی و تصویری آن است. مترجمین ما فایل های صوتی و تصویری مورد نظر شما را به زبان دلخواهتان برمیگردانند و با کیفیتی عالی به صورت تایپ شده و یا زیر نویس ارائه می دهند.

ترجمه کاتالوگ و بروشور

امروزه تبلیغات صنایع و فعالیت های اقتصادی به مرزهای کشور عزیزمان محدود نمی شود و شرکتها به گسترش ارائه خدمات خود در خارج از ایران روی آورده اند. با خدمات ترجمه آی آر تا معرفی فعالیت خود به بازار جهانی قدم کوتاهی پیش روی شماست. کافیست متن کاتالوگ و بروشور های تبلیعاتی، تجاری، آموزشی، فرهنگی و... خود را برای ما ارسال کنید تا آنچه را که در نظر دارید به زبان های مختلف، به دیگران انتقال دهید.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه "ترجمه کاتالوگ و بروشور" مراجعه کنید.

Link: https://tarjome.ir/page/انواع-خدمات-ترجمه.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :