ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۰۲
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

اعزام تایپیست به محل

اعزام تایپیست به محلهمه‌ی ما ممکن است در موقعیت‌های مختلف نیاز به تایپ‌کردن مطالب خود داشته باشیم و اگر فرصت، مهارت و یا ابزار لازم در اختیارمان نباشد به تایپیست مراجعه کنیم. همانطور که می‌دانیم تایپ‌کردن انواع گوناگونی دارد مثل تایپ از روی فایل PDF، تایپ از روی دست‌نویس، تایپ از روی فایل صوتی و ...
در همه موارد مذکور، معمولاً تایپیست پروژه کاری شما را به صورت دورکاری انجام می دهد. امّا در شرایطی ممکن است انجام سفارش تایپ به صورت دورکاری ممکن نباشد و لازم باشد که تایپیست در محل کار، منزل و یا محل برگزاری پروژه کاری شما حضور پیدا کند. از جمله این شرایط می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تایپ کردن اسناد و مدارکی که امکان خارج کردن آنها از محل کار شما وجود نداشته باشد.
  • ضرورت حضور تایپیست در غرفه نمایشگاهی شما به منظور تایپ سریع داده ها با اهدافی نظیر ثبت نام مشتریان، چاپ آخرین اعلامیه ها و تخفیف ها، انتشار اخبار نمایشگاهی در اینترنت و ...
  • لزوم تایپ لحظه ای جلسات و سخنرانی ها با اهدافی نظیر انتشار لحظه ای اخبار سخنرانی ها و یا تنظیم صورتجلسه ها جهت اخذ امضاء حضار در جلسه (تایپ در لحظه)

ترجمه آی آر و ارائه خدمات اعزام تایپیست به محل

ترجمه آی آر با ایجاد کمیته ای جهت بررسی صلاحیت ها و قابلیت های تایپیست های خود و نیز با توجّه به همکاری گسترده ای که با شمار بسیاری از تایپیست های خبره در سراسر کشور دارد، ارائه خدمات اعزام تایپیست به محل را در اکثر شهرهای کشور پوشش می دهد.
جهت ثبت سفارش اعزام تایپیست به محل، شماره تماس خود را از طریق فرم «ارتباط سریع با ما» در ذیل این متن ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

Link: https://tarjome.ir/page/اعزام-تایپیست-به-محل-84.html

ارتباط سریع با ما

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
آیا شما روبات هستید؟ :