ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۹ تیر ۹۹
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

نحوه ترجمه سایت در گوگل ترنسلیت

سرویس ترجمه گوگل صرفا خدمات ترجمه واژگان و جملات را ارائه نمی دهد، بلکه دامنه خدمات ارائه شده در این سایت شامل ترجمه سایت، ترجمه اسناد، ترجمه متن از روی عکس، ترجمه صوتی و امثال این موارد نیز می شود.

اگر می خواهید مطالب یک سایت خارجی را به زبان مادری خود یا هر زبان دیگری مطالعه کنید می توانید از سرویس ترجمه سایت گوگل ترنسلیت استفاده کنید. با استفاده از این خدمات می توانید تمام مطالب سایت مورد نظر خود را به زبانی که انتخاب کرده اید ببینید و حتی در حال دیدن سایت، زبان آن را در لحظه تغییر دهید.

هنگام استفاده از این سرویس دقت داشته باشید که سرویس ترجمه سایت گوگل همانند دیگر سرویس های این سایت در ترجمه وبسایت به زبان فارسی یا بالعکس از دقت بالایی برخوردار نیست و ممکن است در بعضی موارد مطالب به درستی ترجمه نشوند.

سرویس ترجمه گوگل دقیق نیست، بنابراین چنانچه قصد دارید سایت خود را به زبانهای دیگر ترجمه کنید، نباید به نتایج ترجمه گوگل اعتماد کنید. می توانید از خدمات ترجمه سایت توسط مترجمین "ترجمه آی آر" استفاده کنید. همچنین قبل از ترجمه سایت خود می توانید نظرات متخصصین ترجمه آی آر درباره نکات ترجمه وبسایت را مطالعه کنید.

برای ترجمه سایت با کمک گوگل ترنسلیت مراحل زیر را طی کنید:

 1  مرورگر را باز کنید و وارد سایت گوگل ترنسلیت (translate.google.com) شوید. برای استفاده از خدمات گوگل ترنسلیت لازم نیست حساب کاربری گوگل داشته باشید. استفاده از خدمات این سایت کاملاً رایگان است.

 2  در منطقه ورود متن در سمت چپ سایت، آدرس سایتی را که می خواهید ترجمه شود وارد کنید. آدرس سایت باید شامل قسمت پروتکل (http://) نیز باشد. برای مثال برای ترجمه سایت "ترجمه آر آر" باید آدرس را به این صورت وارد کنید: https://tarjome.ir

 3  در بالای فضایی که آدرس سایت را وارد کرده اید، زبان مبدأ (زبان اصلی سایت) و در بالای فضای متن سمت راست، زبان مقصد (زبانی که می خواهید سایت به آن زبان ترجمه شود) را وارد کنید.

 4  بر روی دکمه translate کلیک کنید.

ترجمه سایت در گوگل ترنسلیت

Link: https://tarjome.ir/news/نحوه-ترجمه-سایت-در-گوگل-ترنسلیت.html

دیدگاه کاربران

mhdy phlwiny :

کلیه زبانها در هرسایتی به فارسی ترجمه شود

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* سامانه ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.