ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

مزایای سفارش تایپ آنلاین

مزایای سفارش تایپ آنلاینامروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود کامپیوتر و اینترنت به زندگی افراد، بسیاری از سفارشات روزمره مردم اعم از سفارش غذا، خرید از سوپرمارکت، خرید لباس، وسایل برقی و حتی پروژه‌های دانشگاهی به صورت غیرحضوری و با تلفن و یا به صورت آنلاین انجام می‌شود. سفارشات مربوط به تایپ نیز از این قاعده مستثنی نیست. ترجمه‌آی‌آر این امکان را به شما می‌دهد تا انواع خدمات تایپ اعم از تایپ از روی pdf، تایپ از روی دستنویس، تایپ از روی فایل صوتی، تایپ لحظه‌ای، اعزام تایپیست به محل و... را به صورت آنلاین سفارش دهید.
البته هم‌چنان بسیاری از افراد برای دریافت خدمات تایپ به دفاتر تایپ و تکثیر و یا کافی‌نت‌ها مراجعه می‌کنند و متاسفانه از مزایای سفارش تایپ آنلاین نسبت به تحویل سفارش تایپ به مراکز حضوری بی‌بهره می‌مانند.

مزایای سفارش تایپ آنلاین:

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه
شما از منزل یا محل کار خود و در هر زمانی می‌توانید سفارش تایپ اینترنتی خود را بدون نیاز به مراجعه به مراکز ارائه خدمات تایپ انجام دهید و در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

  • تایپ با‌کیفیت
ترجمه‌آی‌آر با استفاده از تایپیست‌های سریع، حرفه‌ای، دقیق و مسلط به برنامه‌های آفیس، ضامن کیفیت سفارشات تایپ شما است. تمامی سفارشات پس از انجام کار، توسط کارشناسان ترجمه‌آی‌آر بررسی شده و تایپی با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  • تایپ تخصصی
در بسیاری از سفارشات فقط تسلط تایپیست به تایپ حرفه‌ای کافی نیست و تایپیست بدون آشنایی با حوزه موضوعی مورد نظر نمی‌تواند تایپی بدون اشتباه انجام دهد و ممکن است در مواجهه با تایپ متن تخصصی مثل متون ریاضی، مهندسی و ... به مشکل بر بخورد. متاسفأنه استخدام تایپیست در تمامی رشته‌ها برای بسیاری از دفاتر فنی تایپ و یا کافی‌نت‌ها مقرون به صرفه نیست امّا ترجمه‌آی‌آر با استخدام تایپیست در تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها این مشکل را حل کرده است. در ترجمه‌آی‌آر شما می‌توانید سفارش تایپ آنلاین خود را به دست متخخصین همان رشته بسپارید.

  • قیمت مناسب
بسیاری از سفارشات تایپ آنلاین مربوط به دانشجویان عزیز است. دانشجویان می‌توانند با قیمتی مناسب سفارشات تایپ خود را به ما بسپارند. هم‌چنین ترجمه‌آی‌آر برای تایپ‌های آنلاین در حجم زیاد نیز تخفیفات ویژه‌ای دارد.

  • حفظ امانت‌داری
ترجمه‌آی‌آر با برخورداری از تیمی حرفه‌ای ضامن حفظ محتوای اسناد، مقاله‌ها و سفارشات شما است.

  • تضمین کیفیت و تحویل به‌موقع سفارش
ترجمه‌آی‌آر با تلاش مستمر در تمامی ساعات شبانه‌روز و با بهره‌گیری از تایپیست‌های حرفه‌ای و متعدد، تحویل با‌کیفیت و به‌موقع سفارشات شما را تضمین می‌کند. با توجه به همکاری تایپیست‌های متعدد با مجموعه ترجمه‌آی‌آر، در صورت بروز مشکل در اسرع وقت می‌توانیم جایگزینی تایپیست را انجام دهیم

  • امکان درخواست اصلاح
در برخی از موارد بویژه در سفارشات تایپ از روی دستنویس و یا تایپ از روی فایل صوتی ممکن است مشکلاتی برای تایپیست بوجود آید. تایپیست‌های حرفه‌ای ما در خواندن دست خط‌های مختلف مهارت دارند، با این حال در صورت عدم درک واژه یا عبارتی آن قسمت را مشخص کرده و در نهایت با مشتری بررسی و تصحیح خواهند کرد. با توجه به مواردی که گفته شد امکان اشتباه در تایپ متون شما وجود ندارد، با این حال ترجمه‌آی‌آر برای جلب رضایت صد در صدی شما عزیزان گزینه‌ی درخواست اصلاح را نیز برایتان فراهم کرده است.

برای ثبت سفارش تایپ می‌توانید به از یکی از طرق زیر اقدام کنید:
1. ثبت نام در سایت «ترجمه‌آی‌آر» و ثبت سفارش تایپ
2. ثبت سفارش از طریق تلگرام، واتساپ و سایر نرم‌افزارهای ارتباطی مندرج در صفحه تماس با ما
3. ارسال سفارش از طریق ایمیل مندرج در صفحه تماس با ما
4. تماس تلفنی با مجموعه ترجمه آی آر

Link: https://tarjome.ir/news/مزایای-سفارش-تایپ-آنلاین.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* سامانه ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.