ثبت نام کنید و سفارش دهید!
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

رونق کسب و کار با خدمات ترجمه

چگونه خدمات ترجمه میتواند از یک تجارت و کسب وکار مالی حمایت کند؟

تأثیر ترجمه بر رونق کسب و کاربخش‌های مالی بیشتر با اعداد سر و کار دارند تا کلمات، بنابراین آیا خدمات ترجمه می‌تواند به عنوان یک  بخش مهم در این صنعت پیشگام نقش داشته باشد ؟ قطعا.
درحال حاضر صنعت تجاری و بازرگانی، علیرغم فراز و نشیب‌های جریان‌های سیاسی، همچنان به عنوان یکی از قوی‌ترین و پیشتازترین صنایع جهان باقی مانده است. یک اصل مهم و حیاتی برای بانک‌ها و مراکز بازرگانی، توانایی برقراری ارتباط با مردم در سراسر جهان است زیرا این امر به کسب موفقیت در تجارت‌های بین‌المللی کمک شایانی می‌کند.
به منظور ترجمه دقیق و کامل در بخش‌های مالی و تجاری باید به سه نکته مهم و ضروری توجه نماییم :
  1. مترجم باید در زبان شناسی متخصص باشد.
  2. مترجم باید از این صنعت خاص شناخت کامل داشته باشد.
  3. مترجم باید تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.
یک مترجم با تجربه در زمینه تجارت و بازرگانی و همچنین مسلط به هردو زبان و واژگان تخصصی و فنی مربوط قادر خواهد بود در امور مالی و تجاری به راحتی بحث و گفت‌وگو کند.
مترجمان با چنین مهارت و تجربه ای می توانند نقشی مهم و تاثیرگذار در شرکت‌های تجاری و بازرگانی ایفاء کنند. در ادامه به علت این موضوع می پردازیم.

رسیدگی به سررسید ها و موعد پرداخت آنها

عدم وصول به موقع سر‌رسیدها و طلب‌ها در تجارت بسیار رایج است. در اکثر اوقات گزارشات و صورت حساب‌های مالی به هشدار و رسیدگی نیاز دارند. به همین خاطر باید به دقت و در اسرع وقت ترجمه شوند.                     یک مترجم ماهر و با تجربه به راحتی می تواند در این امر نیاز شما را بر طرف سازد و نسخه ای کامل و معتبر از ترجمه اسناد را به شما ارائه دهد.
علاوه بر این، سهام و بورس دائما در حال تغییر هستند. در نتیجه مطلع کردن و آگاه کردن مشتری از این تغییرات امری ضروری خواهد بود. به همین دلیل یک مترجم متخصص در زمینه مالی و بازرگانی  می‌تواند در این کار به شما کمک کند.

ایجاد ارتباط

توانایی برقرار ارتباط با همه قشرها و گروه‌های موجود در یک محیط تجاری بین المللی می تواند تا حد زیادی چالش برانگیز باشد. برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل، طرفین باید شناخت و فهم کامل از اسناد و گزارشات ارائه شده داشته باشند.
یک آژانس ترجمه حرفه‌ای که در زمینه‌های مالی و بازرگانی تخصص دارد می تواند برای شما بسیار مفید باشد. نه تنها در قراردادها و وضعیت‌های خاص و ضروری بلکه در گزارش های سالانه و سایر خدمات می تواند به شما کمک کند.

حفظ اسرار مشتری

به دلیل وجود اسناد و مدارک محرمانه و مهم در هر بخش تجاری یا قانونی، رازداری و جلوگیری از افشاء این اطلاعات بسیار حائز اهمیت است.
ما در ارائه خدمات ترجمه از اینکه چه مواردی جزء حریم خصوصی شما و محرمانه است آگاهی کامل داریم .
اعتماد و اطمینان شما از آژانس ترجمه‌ای که قصد همکاری با آن را دارید بسیار مهم است. به همین دلیل از مدیر پروژه تا تک تک مترجمان، از لحظه‌ای که شما مدارکتان را برای ما می فرستید تا لحظه‌ای که شما آن‌ها را دریافت می‌کنید حفظ اسرار شما اولویت اول ماست.
اگر شما در یک شرکت بازرگانی یا تجاری مشغول به کار هستید و به یک ترجمه‌ حرفه‌ای‌ نیازمندید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما میتوانیم در مورد شرایط شما گفت و گو کنیم و به نتیجه ای مناسب برسیم.
ما ترجمه زبانهای زنده دنیا را پوشش می دهیم و قادر خواهیم بود تمام نیاز های شما را در بخش زبان و ترجمه برطرف سازیم.

Link: https://tarjome.ir/news/رونق-کسب-و-کار-با-خدمات-ترجمه.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* سامانه ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.