ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۱۹ تیر ۹۹
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

ترجمه ارزان و با کیفیت : امکان سنجی

ترجمه ارزانمی دانیم که ترجمه، هنری ظریف، دقیق و نیازمند داشتن تخصص است. یک مترجم حرفه ای باید بر هر دو زبان مبدأ و مقصد تسلط لازم را داشته باشد وتفاوت های ساختاری، سبکی و فرهنگی دو زبان را بشناسد. حساسیت ترجمه زمانی نمود بیشتری پیدا می کند که متن مورد نظر جزء متون تخصصی باشد و به یک حوزه ی خاص ادبی، علمی، سیاسی،اقتصادی و ... بپردازد. چنین متونی اصطلاحات تخصصی خود را دارند که مترجم باید بر آنها اشراف داشته باشد. بنابراین نیازمند صرف زمان است تا مترجمی توانمند، متخصص و باتجربه تربیت شود که بتواند متنی پخته، روان و با کیفیت ارایه دهد.

امروزه در بازار ترجمه شاهد فراوانی عناوینی چون ترجمه ارزان، ترجمه با کیفیت و از همه‌ی آن ها جالب تر «ترجمه ارزان و باکیفیت» هستیم. به نظر شما جمع بستن این دو ویژگی امکان پذیر است و یا وعده‌ای بیش نیست؟به نظرتان چه دلایلی باعث ایجاد چنین عناوینی می‌شوند؟ رقابت شدید میان مترجمین و بنگاه‌های ترجمه و بر هم زدن قیمت بازار؟ ورود افراد غیر متخصص به حیطه‌ی ترجمه؟ افزایش ترجمه‌های بی کیفیت و صرفاً ارزان قیمت؟

  • آیا یک فرد متخصص و متعهد وقت خود را برای ترجمه‌ای با کیفیت و ارزان قیمت صرف می‌کند؟
  • آیا به نظر شما برای یک مترجم حرفه‌ای ترجمه‌ی ارزان قیمت به معنی عدم توجه به کیفیت ترجمه و متعاقباً افت کیفیت ترجمه نیست؟
  • آیا یک فرد غیر متخصص امکان ارائه ترجمه با کیفیت را دارد؟
  • آیا تا بحال با سپردن سفارش ترجمه خود به افراد سودجو و غیر مسئولی که ادعای ارائه خدمات «ترجمه با کیفیت و ارزان» را دارند حیثیت و اعتبار شغلی و تحصیلی شما به خطر افتاده است؟

لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.
ما برای شما ترجمه‌ با کیفیت و به نرخ روز انجام می‌دهیم:  ترجمه آی آر  ::  tarjome.ir

Link: https://tarjome.ir/news/ترجمه-ارزان-و-با-کیفیت-:-امکان-سنجی0.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* سامانه ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.