ثبت نام کنید و سفارش دهید!
پنجشنبه ۰۶ آذر ۹۹
new order booklet store
ورود به سیستم
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

بولت‌ژورنال چیست؟

در زندگی امروزی با در نظر داشتن اینکه انسان‌ها نسبت به گذشته به فعالیت‌های زیادتری مشغول هستند، برنامه‌ریزی قطعاً یکی از ملزومات موفقیت به شمار می‌رود.
همه شما قطعاً از شیوه‌های مختلف برنامه‌ریزی و مدیریت زمان استفاده می‌کنید. ممکن است برنامه‌های خود را در گوشی همراه خود ذخیره کرده یا آنها را در سررسید خود درج کنید. روشها ممکن است متفاوت باشند و هر روشی ممکن است برای شخصی مفید واقع شود و برای شخص دیگری کاربرد نداشته باشد. مثلاً اگر خودم را در نظر بگیرم، هیچ وقت نتوانستم با برنامه‌ریزی در موبایل و کامپیوتر ارتباط خوبی برقرار کنم. انگار بوی کاغذ و رنگ خودکار به من حس بهتری برای برنامه‌ریزی می‌دهد و انگیزه‌ام را برای انجام دادن کارهایی که نوشته‌ام بیشتر می‌کند.
در همه روش‌های برنامه‌ریزی ابتدا باید برنامه‌های کلی در نظر گرفته شوند و سپس برنامه‌های جزئی‌تر با توجه به برنامه‌های کلی تدوین شوند. ابتدا باید برنامه سالانه را تنظیم کرد و سپس به سراغ فصل‌ها، ماه‌ها، هفته‌ها و روزها رفت.
در تدوین بولت‌ژورنال نیز قواعد کلی تنظیم دفاتر برنامه‌ریزی رعایت می‌شوند. پس تفاوت بولت‌ژورنال با دفاتر برنامه‌ریزی معمولی چیست؟

تفاوت بولت‌ژورنال با دفتر برنامه‌ریزی معمولی

در بولت‌ژورنال، فرایند تنظیم برنامه‌ها بازی‌وارسازی (Gamification) می‌شود. به این معنی که در تنظیم بولت‌ژورنال‌ها بخش‌هایی ایجاد می‌شوند که تعامل‌هایی را از جانب استفاده‌کننده می‌طلبند. تعامل‌هایی مثل نقاشی کردن، رنگ‌آمیزی کردن، پر کردن صفحات، استفاده از علائم و کلیدواژه‌ها، ترسیم نمودار و ...
همچنین در بولت‌ژورنال‌ها سعی می‌شود از تصاویر، نمودارها و جداول به کثرت استفاده شود و فرایند برنامه‌ریزی، تصویرسازی (visualization) شود.
استفاده از چنین روش‌هایی امکان پایبندی شما به برنامه‌ریزی را افزایش می‌دهد و استفاده از برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف را لذت‌بخش می‌کند.
سعی کنید در استفاده از بولت‌ژورنال‌ها از رنگها کمک بگیرید تا زندگی شما رنگی شود و انگیزه کافی برای انجام وظایف خود داشته باشید.

منتظر نظرات سازنده شما هستیم...

مقالات مرتبط:
دانلود بولت‌ژورنال نیمه دوم سال 98
دانلود بولت ژورنال بهار 1399
دانلود بولت ژورنال تابستان 1399

Link: https://tarjome.ir/news/بولت-ژورنال-چیست.html

دیدگاه کاربران

محمد صالحی :

عالی بود، من واقعا دنبال چنین فایل آماده و کاملی بودم ممنون از شما

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
آیا شما روبات هستید؟ :
* سامانه ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.